عضویت در خبرنامه الکترونیک

انتشار فراخوان دومین جشنواره کتاب‌های قرآنی

کد خبر: 71158
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶ ب.ظ

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش دومین جشنواره کتاب‌های قرآنی را در سال ۱۳۹۵ برگزار می‌کند.

به گزارش نداي مردم، ناشران می‌توانند کتاب‌هایی با موضوع آموزش قرآن، مفاهیم و معارف و موضوعات قرآنی، داستان‌های قرآنی، دانستنی‌ها و لطایف قرآنی، تفسیر و ترجمه و دیگر موضوعات مرتبط را در این جشنواره شرکت دهند. بر اساس این فراخوان کتاب‌ها ارسالی باید چاپ اول سال‌های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ و برای مخاطب معلم یا دانش‌‌آموز قابل استفاده باشند.
همچنین ناشران برای شرکت در جشنواره لازم است در صورتی که تا کنون در “سامانه کنترل کیفیت منابع مکتوب” ثبت نام نکرده‌اند، ابتدا در این نشانی نام‌نویسی کنند.

مطابق این فراخوان، ناشران باید در مرحله بعد، در همین سامانه مبادرت به ثبت کتاب‌های خود نمایند و کد رهگیری دریافت شده را بر پشت جلد یک نسخه از کتاب درج و آن را حداکثر تا ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ برای معاونت سامان‌دهی بفرستند.

کتاب‌های ثبت شده، باید پس از ثبت، به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر شمالی، پلاک۲۶۶، دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی، طبقه پنجم، معاونت سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی، دبیرخانه دومین جشنواره کتاب‌های قرآنی ارسال شوند.

در این فراخوان گفته شده است که ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی http://samanketab.roshdmag.ir مراجعه کنند و در صورت نیاز با تلفن ۸۸۸۳۹۱۶۶ تماس بگیرند.

دیدگاه کاربران