عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اموراجتماعی و فرهنگی منطقه 12:

غرفه های ورزشی جشن «فرشته ها» یک شهربازی کوچک است

کد خبر: 72484
تاریخ انتشار: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷ ق.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ گفت: با راه اندازی و فعالیت ۵۰ غرفه آموزشی ، فرهنگی ، تفریحی و ورزشی جشن «فرشته ها»ی محله هرندی سعی کردیم تا یک شهربازی کوچک در بوستان زندگی ایجاد کنیم.

به گزارش نداي مردم، محمدعلی قندهاری نیا با بیان اینکه جشن بزرگ «فرشته ها» از ۱۸ خردادماه تا ۱۸ تیرماه به غیر از لیالی قدر به مدت ۲۷ شب در محله هرندی برگزار می شود، افزود: در غرفه های این جشن تلاش کردیم تا در زمینه های فرهنگی، سلامت، آموزش شهروندی، پر کردن اوقات فراغت و ورزش از ساعت ۹ تا ۱۲ شب اوقات خوشی را برای شهروندان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه جشن فرشته ها دارای دو بخش فعالیت غرفه ها و برنامه جذاب استیج است ، ادامه داد: تفاوت جشن«فرشته ها» با سایر جشن هایی که تا کنون در محله هرندی برگزار شده این است که به دو رویکرد آموزش شهروندی و کودکان و نوجوانان توجه ویژه شده است.

معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ با بیان اینکه تمامی رشته های ورزش همگانی در غرفه های ورزشی این جشن ایجاد شده است ، بیان کرد: سعی کردیم تا یک شهربازی کوچک را در این ایام در بوستان زندگی محله هرندی ایجاد کنیم تا تمامی رشته های ورزشی به کودکان و نوجوانان این محله ارائه می شود.

دیدگاه کاربران