عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهردار قدس

ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قدس در وضعیت مناسبی قرار دارد

کد خبر: 72520
تاریخ انتشار: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۵۰ ب.ظ

امروزه حمل ‌و نقل عمومی جایگاه ویژه‌ای در کاهش ترافیک و همچنین میزان مصرف سوخت به خود اختصاص داده است و هر مجموعه‌ای به دنبال این است که بهترین وضعیت را در این خصوص فراهم کند.

به گزارش نداي مردم رحیم اسدی ظهر امروز در حاشیه بازدید از سازمان اتوبوسرانی شهرداری و ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قدس اظهار کرد: امروزه حمل ‌و نقل عمومی جایگاه ویژه‌ای در کاهش ترافیک و همچنین میزان مصرف سوخت به خود اختصاص داده است و هر مجموعه‌ای به دنبال این است که بهترین وضعیت را در این خصوص فراهم کند.

وی بیان کرد: با توجه به جمعیت و همچنین نیازهای شهرستان قدس هم‌اکنون وضعیت ناوگان حمل ‌و نقل در حد مناسب و قابل قبولی قرار دارد و ساماندهی هرچه بیشتر این مجموعه از اولویت‌های شهرداری است.

معاون خدمات شهری شهردار قدس ضمن صحبت با رانندگان ناوگان اتوبوس‌رانی و بازدید از محل، از نزدیک با آ‌ها گفت‌وگو کرد و در جریان مشکلات و نیازهای این افراد در فضایی بسیار صمیمی قرار گرفت.

اسدی گفت: حمل‌ و نقل شهری و توسعه آن به‌عنوان اقدامی خدماتی است که به افزایش رفاه شهروندان منجر می‌شود و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و موجب کاهش بار ترافیکی بسیاری از معابر اصلی شهر نیز خواهد شد.

وی در پایان متذکر شد: هر مقدار که به حمل ‌و نقل عمومی توجه و رسیدگی شود موجبات کاهش بسیاری از مشکلات مانند ترافیک و مصرف سوخت را فراهم خواهد کرد و لازم است مجموعه‌های مربوطه نیز در این خصوص حرکت فزاینده‌ای نسبت به گذشته داشته باشند تا کمترین مواجه را با مشکل ترافیک داشته باشند./غارس

دیدگاه کاربران