عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه :

بازگشایی دسترسی جدید به ایستگاه مترو شهید حقانی

کد خبر: 72527
تاریخ انتشار: ۰۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۵۳ ب.ظ

معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه ۳ اظهار داشت: باتوجه به اینکه در محل موردنظر، ایستگاه مترو قلهک واقع شده است بسیاری از سواری ها درمحل توقف می کردند که این امر موجب ترافیک سنگین در محل می شد واحداث راستگرد موجب سهولت تردد خودروها وکاهش ترافیک شد.

علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۳ گفت : به منظور  سهولت در رفت وآمد شهروندان ومسافرین از ایستگاه مترو به پایانه ی شهید حقانی و بالعکس ، مسیر جدیدی بازگشایی شد که علاوه بررضایت شهروندان ومسافرین باعث عدم توقف تاکسی دربزرگراه حقانی وجلوگیری از ترافیک عصرگاهی می شود.
به گزارش نداي مردم، معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه ۳ از دیگر اقدامات اخیر این حوزه همچنین ازحذف گره ترافیکی با احداث  راستگرد در خیابان شریعتی مقابل متروی قلهک خبر داد و افزود : عملیات احداث راستگرد تقاطع خیابان کدویی – شریعتی به منظور تسهیل ورود خودروها به خیابان شریعتی  اجراشده است .

وی اظهار داشت: باتوجه به اینکه در محل موردنظر، ایستگاه مترو قلهک واقع شده است  بسیاری از سواری ها درمحل توقف می کردند  که این امر موجب ترافیک سنگین در محل می شد واحداث راستگرد موجب سهولت تردد خودروها وکاهش ترافیک شد.

وی اظهار داشت : این اقدامات به منظور کاهش بارترافیکی خیابان شریعتی  صورت گرفته  وتابلوهای موردنیاز نیز نصب شده است./ هشدارنیوز

دیدگاه کاربران