عضویت در خبرنامه الکترونیک
مشاور مدیرعامل آبفا شهری مازندران در امور زنان و خانواده :

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت مصرف انرژی ویژه بانوان

کد خبر: 72616
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲ ق.ظ

مشاور مدیرعامل آبفا شهری مازندران در امور زنان و خانواده گفت: به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف در بین زنان، کارگاه آموزشی مدیریت مصرف انرژی ویژه بانوان شاغل در صنعت آب وبرق در ساری برگزار شد.

به گزارش نداي مردم ،شرکت آبفاشهری مازندران، مهرنوش السادات مشیری با بیان اینکه زنان نقش موثری در ترویج مدیریت مصرف در بین خانواده ها دارند، افزود: زنان عامل اصلی انتقال فرهنگ و مدیریت مصرف درزمینه آب و برق به نسل‌های بعدی هستند .

وی، زنان را ازمشارکت کنندگان اصلی درامرمدیریت مصرف آب عنوان و تصریح کرد: این گروه به دلیل موقعیتی که در خانواده دارند میتوانند آموزش دهندگان مجربی درزمینه‌های مختلف به ویژه مصرف آب باشند و از طرفی به دلیل اینکه زنان بیشتر از دیگر اعضای خانواده درمنزل با آب سر و کار دارند مجری تغییر فرهنگ آب محسوب می‌شوند .

گفتنی است این کارگاه آموزشی به مدت یک روز ، با موضوع نحوه تولید آب، بحرانهای موجود و صرفه جویی در مصرف انرژی با محوریت بانوان و زنان در بخش آب توسط مهندس قلی زاده مدیر دفتر مدیریت مصرف و نظارت بر کاهش آب بدون درآمد آبفا شهری مازندران و بخش برق از سوی مهندس سید محمدعلیان ارایه شد./بصير

دیدگاه کاربران