عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال :

غنی سازی اوقات فراغت در اولویت برنامه های اداره ورزش ماسال قرار دارد

کد خبر: 72659
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶ ب.ظ

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال گفت : غنی سازی اوقات فراغت در اولویت برنامه های این اداره قرار دارد .

به گزارش نداي مردم، کاوه قدسی افزود : بر این اساس تهیه و تدوین تقویم ورزشی برابر اساسنامه ، سازماندهی ورزشکاران و تهیه امکانات ، الزامات و نیازهای هیات با بهره گیری از تمامی ظرفیتها در شهرستان از اولویت های این اداره است .
وی اظهار کرد : همچنین برگزاری کلاسهای آموزشی ویژه مربیان و داوران ، برگزاری مسابقات ورزشی ، برگزاری همایش ها و برنامه های فرهنگی و ورزشی در اولویت فعالیتهای ما قرار دارد .
وی خاطرنشان کرد : با توجه به آغاز فصل تابستان ، برگزاری کلاسهای آموزشی در تمامی رده های سنی و در رشته های ورزشی مختلف در تعاملی سازنده انجام خواهد رسید .
رئیس اره ورزش و جوانان ماسال از هماهنگی و بهره مندی توان سخت افزاری سایر نهادها و ادارات در فرآیند توسعه ورزش این شهرستان اشاره کرد و بیان داشت : تعامل ، هماهنگی و تنظیم تفاهم نامه با مدیران آموزش و پرورش ، دانشگاهها ، شهرداری و سپاه ناحیه شهرستان ماسال به منظور توسعه و گسترش ورزش این منطقه ، برگزاری مداوم و منظم جلسات با روسای هیات های ورزشی شهرستان و بخش شاندرمن ، تشکیل شورای عالی ورزش در شهرستان ، برگزاری و میزبانی مسابقات استانی و کشوری و همچنین توسعه ورزش روستایی را با جدیت دنبال خواهیم کرد .
شهرستان ماسال با بیش از ۵۰ هزار جمعیت ، در شمال غربی استان گیلان و در حدود ۵۵ کیلومتری مرکز این استان قرار دارد ./ايرنا

دیدگاه کاربران