عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای شهر تهران خبر داد:

نابودی دوباره درختان در تهران/ وضعیت نامناسب قطعه شهدای مدافع حرم در بهشت زهرا

کد خبر: 72672
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷ ب.ظ

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، از به ساخت و ساز واحدهای مسکونی در منطقه ۲۲ خبر داد و گفت: تعداد زیادی درخت در این محدوده در حال نابودی است.

به گزارش نداي مـردم، رحمت اله حافظی در جلسه علنی امروز شورای شهر با قرائت حدیث ” حاسِبوا أنْفُسَکُم قَبلَ أنْ تُحاسَبوا “ گفت: حاسبوا تنها برای احوال شخصی نیست و برای احوال مدیریتی و عملکرد مدیریتی و اجتماعی نیز صادق است. از خداوند در خواست می کنم ما را در تعامل با مردم و حل مشکلات آنها به اخلاق علوی مزین کند.

وی اسلایدهایی از قطعه زمینی حدود ۱۰ هکتار در شمال پمپ بنزین وردآور واقع در منطقه ۲۲ شهرداری تهران نشان داد و ادامه داد:در این زمین تعداد بیشماری درخت وجود دارد که برای ساخت و ساز در حال گچ ریزی و فنس کشی است.

حافظی افزود: زمین متعلق به تعاونی مسکن کارکنان حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران است که بنری برای ساخت و ساز در ۲۱ طبقه و ۲۰ واحد تجاری آن نصب شده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه به شهرداری منطقه ۲۲ در این خصوص هشدار داده می شود،گفت: مانع از قطع درختان این زمین خواهیم شد و لازم است شهرداری برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی برای اعضای تعاونی مسکن کارکنان حوزه معاونت شهرسازی، مکان مناسبی تامین کند.

وی همچنین در بخش دیگر سخنانش به به قطعه ۵۰ بهشت زهرا(س) اشاره کرد و گفت: این قطعه متعلق به شهدای مدافع حرم است که وضعیت مناسبی ندارد.

دیدگاه کاربران