عضویت در خبرنامه الکترونیک

لغو محدودیت‌های ترافیکی «شهران»

کد خبر: 72714
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲:۱۳ ب.ظ

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از لغو محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در منطقه شهران خبر داد.

نداي مـردم – سرهنگ مراد مرادی، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در منطقه شهران که در پی انفجار لوله گاز و نشست تونل مترو در این منطقه رخ داده بود، گفت: از ساعت ۱۰ صبح امروز کلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی اعمال شده در منطقه شهران برداشته شد و تردد به شکل عادی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه عملیات روکش آسفالت در این منطقه انجام شده است، ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه در پی این حادثه به برخی از تابلوها، علائم، و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی خساراتی وارد شده بود، نسبت به ترمیم و نصب مجدد این تابلوها اقدام شده و در حال حاضر کلیه تابلوها، چراغ‌ها و علائم، در منطقه نصب شده است.

به گفته رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، همچنین نسبت به خط‌کشی کف خیابان نیز اقدامات لازم انجا مشده است.

مرادی درباره وضعیت ترافیکی در منطقه شهران نیز گفت: در حال حاضر با باز شدن مسیر، مشکل ترافیکی خاصی در محل وجود ندارد و تردد به شکل روان در حال انجام است.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به وقوع این حادثه اظهار کرد: از همان دقایق نخست وقوع انفجار ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در محل حاضر شده و تمهیدات ترافیکی به منظور تسهیل در آمد و شد امدادگران و همچنین تلاش برای به حداقل رساندن زحمات ساکنان در عبور و مرور انجام شده، البته مردم نیز همکاری خوبی با پلیس داشته‌اند./ايسنا

دیدگاه کاربران