عضویت در خبرنامه الکترونیک

اعتراض به فیش‌های حقوقی در راهپیمایی روز قدس

کد خبر: 72737
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۱۶ ب.ظ

سی و هشتمین راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سال ۹۵ با حضور گسترده مردم روزه دار ایران در تهران همزمان با ۸۵۰ نقطه دیگر در سراسر کشورمان برگزار شد.

به گزارش ندای مردم، رییس‌جمهور، وزیر اطلاعات، وزیر امور خارجه، دبیر شورای عالی امنیت ملی، فرمانده سپاه، معاون اول قوه قضاییه، استاندار تهران و … از مسولانی بودند که در دقایق اولیه شروع راهپیمایی به جمع مردم پیوستند.

راهپیمایان روز قدس پلاکاردهایی در دست دارند که سال ۲۰۴۰ را سال پایان اسرائیل دانسته‌اند. راهپیمایان در این پلاکارد با اشاره به سخنی از مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، شمارش معکوس پایان حکومت اسرائیل را آغاز کرده‌اند. بر این اساس از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۴۰،‌ ۲۵ سالی است که راهپیمایان در پلاکاردهای خود ابراز امیدواری کرده‌اند که اسرائیل با پایان خود مواجه می‌شود.

در حاشیه امروز راهپیمایی روز قدس یک بازنشسته وزارت جهاد کشاورزی در اعتراض به فیش‌های میلیونی برخی از مسئولین، پرینت فیش حقوقی خود را به صورت پلاکارد در راهپیمایی روز قدس به نمایش گذاشت. فیش حقوقی خردادماه این بازنشسته وزارت جهاد کشاورزی مبلغ ۸۳۰ هزار تومان را نشان می‌دهد. تعداد زیادی از راهپیمایان متوجه پلاکارد این فرد شده و در مقابل آن واکنش نشان می‌دادند.

دیدگاه کاربران