عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو :

جمع آوری درب بطری به نفع معلولان

کد خبر: 72818
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲:۲۱ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از طرح جمع آوری درب بطری به نفع مراکز توانبخشی و معلولان به صورت یکپارچه و هماهنگ در سطح سرای محلات ۲۱ گانه، مساجد و حسینیه ها در منطقه ۲ شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، عباس صمدیان با اعلام این خبر اظهار داشت: این طرح خیر خواهانه جمع آوری درب بطری و خرید ویلچر برای معلولان بی بضاعت چند سالی است که در سطح کشور و شهر تهران توسط گروه های مردمی و مؤسسات خیریه پیگیری و انجام می گیرد، در همین راستا اداره مدیریت پسماند منطقه ۲ نیز در جهت همراهی گروه های مردمی و مؤسسات خیریه به صورت محله ای این اقدام خیرخواهانه را دنبال می کند.

صمدیان با اشاره به توزیع مخازن ویژه جمع آوری درب بطری به صورت شفاف در سرای محلات، ساختمان های نواحی، مساجد، حسینیه ها و … افزود، شهروندان می توانند با تحویل و تخلیه درب بطری جمع آوری شده در مخازن مخصوص که در ساختمان های عمومی سطح محلات مستقر شده، مخازن قلکی ویژه جمع آوری درب بطری تحویل بگیرند.

وی افزود : در خصوص تسریع در فروش درب های بطری جمع آوری شده به پیمانکار و خرید ویلچر یا اقلام مورد نیاز مراکز توانبخشی و خیریه برای افراد نیازمند محلات تأکید کرد.

صمدیان تصریح کرد : یکی از اهداف اجرای یکپارچه طرح جمع آوری درب بطری در منطقه ۲ را تسریع و تسهیل در فروش درب های بطری جمع آوری شده به پیمانکاران پسماند خشک و خرید ویلچر یا اقلام مورد نیاز مراکز توانبخشی و افراد نیازمند سطح محلات عنوان کرد و گفت در این طرح که همزمان با ماه مبارک رمضان آغاز شده، هزینه فروش درب های بطری جمع آوری شده در هر محله صرف مراکز توانبخشی و افراد نیازمند همان محله در کوتاهترین زمان ممکن خواهد شد./ جام جم آنلاین

دیدگاه کاربران