عضویت در خبرنامه الکترونیک
با حضور شهردار منطقه 15 برگزار شد؛

مراسم بيت النور در منزل شهیدان معظم فاضل بجستانی

کد خبر: 72833
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۵:۴۳ ب.ظ

در راستای ترويج فرهنگ قرآني و همچنین بهره مندی از فضایل ماه مبارک رمضان؛ مراسم بيت النور با حضور شهردار منطقه ۱۵ در منزل شهیدان معظم فاضل بجستانی برگزار شد.

به گزارش نداي مـردم، دکتر انجمنی و جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان شهرداری منطقه و ناحیه به منظور گراميداشت ياد و خاطره شهدا و همچنین تکريم خانواده های معظم آنان در منزل شهیدان فاضل بجستانی حضور یافته و ضمن دیدار با این خانواده معزز؛ در قالب اجرای طرح بیت النور و جلسه ختم گروهی قرآن کریم در بیت شهدا؛ به قرائت قرآن کریم در این فضای معنوی پرداختند.

انجمنی با اشاره به اینکه طرح بيت النور در راستاي تجليل از مقام شامخ شهداي دفاع مقدس در قالب تلاوت يک جزء از قرآن کريم در منزل شهيدان برگزار می شود افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته این طرح همزمان با شبهای ماه مبارک رمضان در منزل ۹ شهید منطقه ( فاضل بجستانی، عابدی، مهدوی، شهریاری، خردپیشه، لطفی، رمضانی، درویشی و حاج بابایی) در حال برگزاری است.

شهردار منطقه ۱۵ با تاکید براینکه ترویج فرهنگ قرآنی و درس آموزی از آن در محضر خانواده های معظم شهدا به عنوان کانون پایداری و عترت از اهداف این طرح است افزود: اجرای این طرح فرصت مناسبی است برای تقدیر از خانواده های معظم شهدا و یادآوری ایثارگری های این دلاور مردان در برقراری امنیت و آرامش کشور است.

دیدگاه کاربران