عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس تبلیغات اسلامی گچساران :

خانه‌های قرآنی در گچساران ساماندهی شد/ برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه آسیب‌های اجتماع

کد خبر: 73004
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹ ق.ظ

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران گفت: خانه‌های قرآنی شهری و روستایی در این شهرستان ساماندهی شد.

به گزارش نداي مردم، حجت‌الاسلام عبدالرحیم ملکوتی اظهار داشت: در حال حاضر ۶۰ خانه قرآنی روستایی و شهری در گچساران فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۰ خانه قرآنی در سطح شهر فعالیت دارند، افزود: ۴۰ خانه قرآنی نیز در سطح روستاهای حومه شهرستان در حال فعالیت هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران عنوان کرد: ساماندهی خانه‌های قرآنی در این شهرستان برای خدمات‌رسانی بهتر به علاقه‌مندان به فرهنگ قرآنی یک ضرورت بوده است.

ملکوتی افزود: در همین راستا کار ساماندهی خانه‌های قرآنی در شهر و روستاهای حومه از یک سال گذشته در دستور کار اداره تبلیغات اسلامی قرار گرفت و همه خانه‌های قرآنی ساماندهی شدند.

وی تصریح کرد: هدف از ساماندهی خانه‌های قرآنی در گچساران ترویج و نهادینه شدن فرهنگ قرآنی و آشنایی نوجوانان و جوانان با قرآن کریم است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران با اشاره به برگزاری گفتمان‌های دینی در این شهرستان، افزود: در سال گذشته بیش از ۱۰۰ گفتمان دینی در مساجد و حسینیه‌ها و مدارس و مراکز آموزشی در این شهرستان برگزار شد.

ملکوتی گفت: کارگاه‌های آموزشی متعددی با موضوع آسیب‌های اجتماعی جهت مقابله و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در گچساران در یک سال گذشته تاکنون توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شده و برگزاری این کارگاه‌های آموزشی ادامه می‌یابد./تسنيم

 

دیدگاه کاربران