عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه11 تهران :

یکهزار دانش آموز تهرانی طولانی ترین نقاشی کشور را می کشند

کد خبر: 73010
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰ ق.ظ

شهردار منطقه ۱۱ گفت:طولانی ترین نقاشی کشور توسط یکهزار نفر از دانش آموزان مدارس منطقه ۱۱ در آستانه عید سعید فطر به مناسبت آغاز ماه شوال در بوستان رازی کشیده می شود.

به گزارش نداي مردم، نصراله آبادیان با اشاره به ارتباط مدیریت شهری با اقشار مختلف شهروندان و فراهم شدن زمینه مشارکت فعال و دریافت ایده‌ها، نظرات، انتقادات و پیشنهادات آنان، افزود: با توجه به اهمیت این مشارکت در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، برنامه های متنوعی با هدف ایجاد بستر فعالیت های گروهی و شاد از سوی اداره آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی تدارک دیده شده است.

شهردار منطقه ۱۱ با بیان این که اجرای برنامه های گروهی علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت و نشاط جمعی شهروندان می تواند آموزش های شهروندی را به صورت غیر مستقیم در بر گیرد و از این طریق مخاطبان در فضایی صمیمانه با مدیریت شهری ارتباط برقرار کنند ؛ از برنامه هیجان انگیز طولانی ترین نقاشی کشور توسط ۱۰۰۰دانش آموز خبر داد.

آبادیان افزود: این نقاشی به طول ۸۰۰متر در مسیر پیاده روی بوستان رازی بر روی بوم کشیده می شود و تمام ابزار لازم از جمله رنگ ، قلم مو ، کلاه ،دستکش و کاور در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، اداره آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ که برنامه طولانی ترین نقاشی کشور را تدارک دیده است ؛ در نظر دارد رکورد قبلی این طرح را که به طول ۴۰۰ متر با حضور ۶۰۰ دانش آموز در شهرستان بوکان برگزار شده بود ؛ تغییر داده و به نام دانش آموزان مدارس منطقه ۱۱ ثبت کند.

دیدگاه کاربران