عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس هیئت جانبازان و معلولان آذربایجان‌غربی :

اعزام۴ تیم جانبازان و معلولان آذربایجان‌غربی به مسابقات کشوری

کد خبر: 73013
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵ ق.ظ

رئیس هیئت جانبازان و معلولان آذربایجان‌غربی گفت: امسال چهار تیم جانبازان و معلولان استان در مسابقات کشوری شرکت می‌کنند.

به گزارش نداي مردم، عزیز جوان‌پور اظهار داشت: هم‌اکنون ۱۱ رشته ورزشی جانبازان و معلولان در استان آذربایجان‌غربی شامل بسکتبال، بوچیا، والیبال، فوتبال، تنیس روی میز، دو و میدانی، شنا، وزنه‌برداری و تیر و کمان و قایق‌رانی فعال هستند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان آذربایجان‌غربی گفت: در این ارتباط امسال چهار تیم از استان در رشته‌های ورزشی بستکبال با ویلچر، دو و میدانی، والیبال نشسته و بوچیا به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه ورزش برای جانبازان و معلولان اهمیت فراوانی داشته و بسیار حیاتی است تصریح کرد: بی‌شک ورزش، سبب مضاعف شدن توان این ورزشکاران شده و بنابراین باید زمینه را برای حضور آنها در مسابقات ورزشی فراهم کرد.

جوان‌پور افزود: هم اکنون هیئت وزنه‌برداری جانبازان و معلولان استان آذربایجان‌غربی میزبانی اردوی تیم ملی کشورمان را در محل هتل آریا بر عهده داشه و پنج بازیکن، دو مربی و یک سرپرست با آنها تمرین می‌کنند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: امید است با تلاش مربیان تیم ملی و بازیکنان، شاهد افتخاری آفرینی در مسابقات پارالمپیک بوده و به ویژه اینکه امید مدال طلا از سیامند رحمان بسیار بیشتر است./تسنيم

دیدگاه کاربران