عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 13 :

هزينه هاي پايتخت با مديريت يکپارچه شهري کاهش مي يابد

کد خبر: 73019
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲ ق.ظ

اگر مديريت يکپارچه شهري محقق شود، امور شهر به سرعت حل و فصل خواهد شد و هزينه ها نيز به طور قطع کاهش پيدا خواهد کرد.

به گزارش نداي مردم ، هادي ذاکري با بيان اين مطلب که مهمترين حلقه مفقوده حال حاضر شهر تهران، مديريت يکپارچه شهري است، اظهار کرد: اگر تمامي سازمان ها و نهادها به واقع در کنار يکديگر قرار بگيرند همانند آب، برق، گاز، تلفن، آسفالت، عمران و از اين قبيل به طور قطع مي توان جلوي بسياري از هزينه هاي اضافي را گرفت و آن را صرف امور ديگري در شهر کرد.
وي در ادامه اضافه کرد: در اين زمينه مي توان به عمليات هاي عمراني اشاره کرد که توسط سازمان هاي مختلف اجرا مي شود به طور مثال شرکت آب و فاضلاب براي يکي از برنامه هايش، اقدام به کندن زمين مي کند که پس از اتمام دوباره محل مورد نظر را پر مي کند اما دوباره پس از چندي سازمان ديگري براي اجراي برنامه هاي خود دوباره در همان محل اقدام به کندن زمين مي کند.
شهردار منطقه ۱۳ بيان کرد: در اينگونه موارد اگر مديريت يکپارچه وجود داشته باشد به طور حتم جلوي هزينه هاي اضافي گرفته مي شود.
ذاکري به حوادث و اتفاقات طبيعي اشاره کرد و گفت: در زمان بحران نيز اگر مديريت يکپارچه وجود داشته باشد به طور قطع کنترل امور بهتر و سريعتر خواهد بود و اقدامات امدادي و نجاتي نيز به موقع صورت خواهد گرفت.
وي با تاکيد بر اينکه مهمترين مشکل حال حاضر در کلانشهر تهران، کلان مناطق و در سطح محلات عدم وجود مديريت يکپارچه شهري است، خاطر نشان کرد: با مديريت شهري اتفاقات بسيار خوبي در زمينه هاي مختلف از جمله مديريت بحران و کمک به شهروندان خواهد افتاد.
شهردار منطقه ۱۳ عنوان کرد: اگر مديريت يکپارچه شهري محقق شود و دستگاه هاي خدمت رسان به واقع بتوانند از يک نهاد يا سازمان موضوعات مختلف را پيگيري و اجرا کنند، امور شهر به سرعت حل و فصل خواهد شد و هزينه ها نيز به طور قطع بسيار کاهش پيدا خواهد کرد./آريا

دیدگاه کاربران