عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار بابل :

مناسب‌سازی فضای شهری بابل برای جانبازان و معلولان

کد خبر: 73035
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶ ق.ظ

شهردار بابل از مناسب‌سازی معابر عمومی در سطح شهر بابل خبر داد و گفت: برای جانبازان ویلچری به شکل پایلوت یک خیابان انتخاب و مناسب‌سازی می‌شود.

به گزارش نداي مردم، حسین بیژنی شامگاه یکشنبه در مراسم تجلیل از ۱۲ جانباز قطع نخاعی بالای ۷۰ درصد که با حضور مسؤولان شهرستان بابل برگزار شد، در سخنانی اظهار کرد: جانبازان ولی نعمتان جامعه هستند و افتخار می‌کنم امشب میزبان این شهدای زنده در بابل هستیم.

وی با اشاره به اینکه نوجوانان و جوانان برای رشد و تعالی خویش و برای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن نیازمند الگو مناسب هستند، افزود: چه الگویی بهتر از جانبازان از خود گذشته که با بهره‌گیری از علمدار دشت کربلا برای اعتلای دین و انقلاب اعضای بدن خود را اهدا کردند.

شهردار بابل به اینکه جانبازان در عرصه‌های مختلف علمی و ورزشی شگفتی آفریدند از نوجوانان و جوانان خواست این اسوه‌های صبر و استقامت را الگو و سرمشق زندگی خود قرار دهند.

شهردار بابل خطاب به جانبازان تصریح کرد: با هماهنگی انجام شده اسم، مشخصات و تلفن همه جانبازان ضایعه نخاعی توسط یک واحد مشخص در شهرداری جمع‌آوری شد و از این پس چنانچه هرکدام از جانبازان کاری با شهرداری داشته باشند هماهنگی لازم توسط این واحد انجام و شهرداران و مدیران شهرداری خدمت ایشان خواهند رسید.

بیژنی از مناسب سازی معابر عمومی در سطح شهر بابل خبر داد و گفت: برای جانبازان ویلچری به شکل پایلوت یک خیابان انتخاب و مناسب‌سازی می‌شود.

دیدگاه کاربران