عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 12 خبر داد:

اجرای طرح تغییر مسیر ترافیکی در منطقه ۱۲ / خیابان مجاهدین اسلام یک طرفه می شود

کد خبر: 73046
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰ ب.ظ

شهردار منطقه ۱۲ از اجرای طرح تغییر مسیر ترافیکی برخی از خیابان های منطقه ۱۲ خبر داد و گفت: این تغییر مسیرشامل خیابان های مجاهدین اسلام ، ناطقی، ابن سینا و اجانلو همزمان با عید سعید فطر می شود.

به گزارش نداي مردم، عابد ملکی افزود: طرح تغییر مسیر جهات ترافیکی این منطقه در راستای طرح انضباط شهری که مورد تاکید شهردار تهران است ، اجرا می شود.

وی ادامه داد: به دنبال اجرای طرح ارتقای کیفیت زندگی در مرکز تاریخی تهران و همچنین بهبود وضعیت ترافیکی منطقه از طریق اولویت دهی به حمل و نقل عمومی ؛ در نظر داریم تا با اولویت کاهش حجم عبوری از میدان بهارستان از یک سو و از سوی دیگر کاهش زمان و مسافت دسترسی به خیابان ایران و حذف تقاطع فخرآباد ، تغییر مسیر ترافیکی را همزمان با عید سعید فطر اجرا کنیم.

شهردار منطقه ۱۲ با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی های منطقه ای و محله ای با استفاده از ظرفیت مساجد ، شورایاری ها و معتمدان انجام شده است ، بیان کرد: در بنرهایی که در سطح منطقه نصب شده و همچنین با توزیع بروشورهایی بین ساکنان منطقه و کسبه ضمن اعلام این تغییر مسیر، راه های جایگزین نیز به اطلاع شهروندان رسیده است.

وی با اشاره به این تغییر مسیرهای ترافیکی توضیح داد: براساس طراحی های انجام شده خیابان ابن سینا (حدفاصل میدان ابن سینا تا سه راه مجاهدین اسلام) یکطرفه شمال به جنوب ؛ خیابان مجاهدین اسلام (حدفاصل خیابان ابن سینا تا میدان شهدا) یکطرفه غرب به شرق ؛ خیابان ناطقی (حد فاصل میدان شهدا تا زرین خامه) یکطرفه شرق به غرب و خیابان اجانلو (حدفاصل خیابان مجاهدین اسلام تا خیابان مردم) یکطرفه شمال به جنوب شده است.

شهردار منطقه ۱۲ تاکید کرد: مسیر جایگزین جهت تردد از خیابان ایران به سمت میدان ابن سینا ، خیابان ایران ، خیابان زرین خامه ، خیابان ناطقی ، میدان ابن سینا خیابان ابن سینا و در ادامه مسیر جایگزین جهت تردد از خیابان ایران به سمت میدان بهارستان ، خیابان ایران ، خیابان قائن ، خیابان ابن سینا ، میدان بهارستان است.

۱


۲۲

دیدگاه کاربران