عضویت در خبرنامه الکترونیک
ماینده ولی فقیه در خوزستان:

پروژه قطار شهری اهواز طولانی شده است

کد خبر: 73106
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۱۷ ق.ظ

نماینده ولی فقیه در خوزستان با انتقاد از طولانی شدن پروژه قطار شهری اهواز گفت: مترو یک خواسته عمومی است که اکنون این پروژه بسیار طول کشیده و طولانی شده است. باید در جهت تکمیل این پروژه و افتتاح قطار شهری تلاش کرد.

آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در مراسم افتتاحیه پل روگذر شهدای مدافع حرم(روگذر جوادالائمه) که بعدازظهر امروز (۱۴ تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: از شهرداری و شورای شهر اهواز به دلیل انجام پروژه های عمرانی تقدیر و تشکر می شود؛ در سیمای استاندار جدید خوزستان نشاط و پویایی نمایان است و این امر نوید آینده خوبی را می دهد.

وی افزود: از مسائل مهم دیگر که باید مورد توجه قرارگیرد، پارک های حجاب است. اکنون پارک های حجاب در اهواز تاسیس شده اند اما تاحدودی در حاشیه شهر هستند و نیاز است که در مرکز شهر نیز این پارک ها تاسیس شود تا بانوان به راحتی بتوانند استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: وجود پارک های حجاب بسیار مهم و تاثیرگذار است و نماد عفت، حجاب و اسلامیت شهر است.

آیت الله موسوی جزایری با انتقاد از طولانی شدن پروژه قطار شهری اهواز گفت: مترو یک خواسته عمومی است که اکنون این پروژه بسیار طول کشیده است و طولانی شده است. باید در جهت تکمیل این پروژه و افتتاح قطار شهری تلاش کرد.

وی ادامه داد: باید شهرداری اهواز، استانداری و دیگر دستگاه های استان با هر نظری اقدامی کنند که حداقل فاز اول قطار شهری در اهواز افتتاح و مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با تقدیر از تغییر نام پل جوادالائمه به شهدای مدافع حرم عنوان کرد: این نامگذاری بسیار قابل تقدیر و ابتکار شایسته و خوبی است./خوزنا

دیدگاه کاربران