عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد:

پروژه های شهرداری ملارد بر ابنیه های شهری متمرکز خواهد شد

کد خبر: 73128
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲ ق.ظ

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد گفت:تلاش مدیریت شهری این منطقه بر این امر استوار است که عمده انرژی و اعتبارات خود را بر ابنیه های شهری متمرکز کند.

به گزارش نداي مردم، محبوب اکبری با اشاره به جمعیت انبوه شهر ملارد و نیازهای متکثر و متعدد این شهر پهناور و مهاجر پذیر اظهار داشت:یکی از اصلی ترین اهداف شورای شهر چهارم در این منطقه بر رفع کمبودها و کاستی های خدماتی، عمرانی و شهری استوار بوده و از این پس نیز تلاش می کنیم طرح ها و پروژه های تنظیم و طراحی شده با چنین هدفی مصوب و اجرایی شود.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد عنوان کرد:پیش از این یکی از دغدغه های جدی ما در شهر ملارد به بهبود و بازسازی و بهسازی معابر سواره رو و پیاده رو معطوف شده بود که تلاش می کنیم در سال جاری از چنین طرح هایی فاصله گرفته و تمرکز اصلی خود را بر پروژه های ابنیه ای استوار سازیم.

وی افزود:البته بدون تردید در صورت نیاز و احساس ضرورت برای بازسازی و یا بهسازی معبری در شهر ملارد اعم از سواره و یا پیاده رو، اقدامات لازم در حد توان و بضاعت موجود عملیاتی خواهد شد اما در اولویت گذاری ها، طرح ها و پروژه های ابنیه ای با جدیت بیشتری در مقایسه با سال های گذشته عملیاتی و اجرایی می شود.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد عنوان کرد:لازمه حصول و تحقق اهداف مورد نظر در این حوزه، همکاری و همیاری هر چه بیشتر مردم ساکن در این شهر است، زیرا با عنایت به کلید خوردن پروژه فاضلاب شهری، حفاری ها و تخریب معابر در سال جاری افزایش خواهد یافت.

اکبری گفت:مدیریت آبفای این شهرستان عنوان داشته، پروژه فاضلاب شهری ملارد تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید اما نباید از نظر دور داشت که به هر حال برای تعبیه، استقرار و راه اندازی این سیستم برخی دشواری ها در روند تردد عمومی مردم ایجاد خواهد شد که البته موقتی است و از مردم خواهشمندیم با تعامل حداکثری وسعه صدر هرچه بیشتر، زمینه بهره برداری از این پروژه حیاتی را تسریع و تسهیل کنند.

وی افزود:بدون تردید منافع پروژه فاضلاب شهری برای عموم شهر خواهد بود و با یک نگاه عمیق پی می بریم که مزایا و ثمرات قابل توجهی در سایه این طرح برای شهر ملارد حاصل خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد در خاتمه یادآور شد:تلاش ما بر این امر استوار است تا به عنوان نماینده مردم در مجلس شهری، مشکلات و نارسایی ها را به حداقل ممکن کاهش دهیم، زیرا تأمین و جلب رضایتمندی عمومی مردم برای ما از اصلی ترین اهداف و دستورکارها به شمار می رود.

دیدگاه کاربران