عضویت در خبرنامه الکترونیک
در راستای اجرای طرح خونه به خونه؛

شهردار و مسئولین منطقه ۱۵ به دیدار ۱۸۰ شهروند منطقه رفتند

کد خبر: 73183
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۱۹ ب.ظ

دکتر انجمنی شهردار منطقه ۱۵ از دیدار با ۱۸۰ شهروند در راستای اجرای طرح خونه به خونه به منظور و برقراری ارتباط دوسویه مدیران شهری با شهروندان خبر داد.

به گزارش نداي مـردم، انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: این طرح همزمان با روز شهرداری ها و در راستای اجرای کمپین همه شهرداریم در سطح نواحی هشتگانه منطقه اجرا و مسئولین منطقه با مراجعه به درب منزل شهروندان با آنان دیدار و گفت و گو کرده و مطالبات و درخواستهای آنان را جویا شدند.

شهردار منطقه هدف از اجرای این طرح را دیدار با شهروندان و برقراری ارتباط دوسویه مدیران شهری با شهروندان یاد کرد و افزود: همزمان با کمپین همه شهر-داریم به مناسبت روز شهرداری ها، بنده به اتفاق معاونین در محله ابوذر حاضر شده و ضمن دیدار با ۲۰ نفر از شهروندان و خانواده های معظم شاهد ساکن در محل به بررسی مسایل و مشکلات شهری آنان پرداختیم تا گامی در جهت رفع مشکلات آنان برداشته شود.

انجمنی ضمن اینکه دیدار بدون درخواست شهروندان و حضور مدیران در محلات را از نقاط قوت این طرح خواند افزود: حضور ما در این روز موجب خوشحالی مردم و افزایش اعتماد عمومی آنها به سازمان خدمات رسان شهرداری شد که آنها ضمن تبریک این روز از این اقدام خلاقانه شهرداری قدردانی کردند.

براساس این گزارش، همزمان با این دیدار؛ شهرداران نواحی هشتگانه منطقه نیز به همراه مدیران ادارات مربوطه در محلات محدوده ناحیه خود حضور یافته و با ۲۰ شهروند خود دیدار و گفتگو کردند که در مجموع در قالب اجرای این طرح، مسئولین منطقه با ۱۸۰ شهروند دیدار داشتند.

دیدگاه کاربران