عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان :

شهرداری همکاری لازم را با اتاق بازرگانی داشته باشد

کد خبر: 73233
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۲۶ ق.ظ

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: این اتاق آماده همکاری با شهرداری است و می تواند پروژه ها، برنامه ها و سرفصل های مشخصی از توسعه شهری را برای جذب سرمایه گذار دریافت کند.

به گزارش نداي مردم ،غلامحسین جمیلی اظهار كرد: با وجود آنکه شهرداری باید به استقبال اتاق بازرگانی برای جذب سرمایه گذار بیاید، اما در ابتدا این دستگاه باید تکلیف خود را با خود مشخص کند.
وی یادآورشد: شهرداری باید مشخص کند که اگر متولی توسعه شهری است، به واقع باید افرادی را که در شهر موجب عمران و آبادانی هستند، مورد توجه قرار دهد.
جمیلی اظهار کرد: مخروبه کارخانه کبریت سابق زنجان با تلاش اتاق بازسازی شد و بنا به تصمیم مدیریت استان در اختیار شهرداری قرار گرفت.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: هزینه ای برای بازسازی و مرمت کارخانه کبریت سابق پرداخت شده است، اگر این هزینه به موقع پرداخت شود، به تبع این عمران و آبادانی در باقی نقاط اتفاق می افتد.
وی خاطرنشان کرد: نبود همکاری و به موقع انجام ندادن امور، از سوی شهرداری باعث می شود در برخی نقاط دلسردی، نگرانی و بی اعتمادی ایجاد شود.
جمیلی ادامه داد: در صورتی که دیگران به این رابطه شهرداری و مواجهه با اتاق بازرگانی پی ببرند به حتم اقبال عمومی به سمت توسعه شهری کمتر خواهد شد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: زمانی که شهرداری در پرداخت یک هزینه سهل انگاری و کوتاهی می کند و یا آن را با تاخیر انجام می دهد، به حتم در باقی هزینه ها و حمایت ها، نمی تواند توان لازم را داشته باشد.
وی اضافه کرد: به جهت اینکه اتاق بازرگانی می تواند رسالت خود را در ابعاد بین المللی برای استفاده از همه ظرفیت ها بسیج کند، آماده همکاری با شهرداری است. /ایرنا

دیدگاه کاربران