عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار روانسر :

شهرداری روانسر خدمات ارزنده ای را به شهروندان ارایه داده است

کد خبر: 73296
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۱۷ ب.ظ

فرماندار روانسر گفت: شهرداری روانسر طی دو سال گذشته خدمات ارزنده را به شهروندان ارائه کرده اما زمینه ارایه خدمات بیشتر هنوز باقی است.

به گزارش نداي مردم ،حسین ویسمرادی روز شنبه در بازدید از شهرداری روانسر، ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته افزود: نیاز امروز مردم به خدمات شهری با چند سال گذشته تفاوت زیادی دارد که باید با انجام کارهای عمرانی براساس مدل روز نیازهای مردم مرتفع شود.
وی با بیان اینکه فرمانداری و شهرداری در بسیاری از دغدغه‌ها و مسایل شهری اشتراک نظر و هم افزایی خوبی دارند، تصریح کرد: شهر روانسر قابلیت‌ها و ظرفیت‌های زیادی دارد که باید با استفاده از این ظرفیت‌ها، به توسعه و آبادانی شهر کمک کرد.
نماینده عالی دولت در روانسر اضافه کرد: با توجه به شرایط شهر روانسر و وجود جاذبه های دیدنی و گردشگری، نیاز است تا شهرداری و اعضای شورای شهر برنامه ریزی های لازم را در خصوص توسعه و زیباسازی شهر انجام دهند.
ویسمرادی بر ایجاد زیرساخت های شهر، توجه به مناطق حاشیه نشین شهری، خدمات به محلات مختلف شهر و نگاه بلندمدت و آینده نگر در اجرای طرح ها تاکید کرد و گفت: نقش و همراهی مردم در افزایش درآمدهای قانونی و مستمر برای شهرداری آبادانی وعمران بیشتری را در پی خواهد داشت.
شهردار روانسر نیز گفت: روانسر از نظر ساختار شهری، مشکلات زیادی از سال های گذشته دارد که رفع این موانع یک شبه مقدور نیست ولی خوشبختانه پروژه‌های زیرساختی و زیربنایی خوبی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر امروز در حال انجام است.
ابراهیم شهبازبیگی افزود: همواره بر این باور بوده و هستم که کار شبانه روزی و مستمر به توسعه و آبادانی شهر ختم می شود.
شهرستان روانسر با دارا بودن جاذبه های دیدنی و گردشگری یکی از قطب های گردشگری استان و دروازه ورودی منطقه اورامانات است که در تمام ایام سال پذیرای مسافران و گردشگرانی از اقصی نقاط کشورمان است./ایرنا

دیدگاه کاربران