عضویت در خبرنامه الکترونیک
حد فاصل میدان 9 دی تا خیابان قزوین انجام شد:

احداث مسیر کند رو جنوب به شمال در بزرگراه نواب

کد خبر: 73312
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲:۱۱ ب.ظ

با احداث مسیر کند رو در بزرگراه نواب که از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۱ در دست اجراست ؛ معضلات ترافیکی عدیده این بزرگراه در حد فاصل میدان ۹دی تا خیابان بریانک رفع می شود.

به گزارش نداي مردم، محمد علی شاه حسینی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۱ با بیان این مطلب گفت: این پروژه در ۲ فاز طراحی و برای اجرای آن اقدام شده است که در فاز یک با توجه به این که دسترسی از خیابان قزوین به بزرگراه نواب –شمال برای شهروندان میسر نبود؛ احداث لاین کندرو در حد فاصل خیابان قزوین تا بریانک پیش از این به متراژ ۶۰۰ متر طول و با ۲ لاین عبوری سواره رو به بهره برداری رسید.

شاه حسینی افزود: با وجود گره ترافیکی موجود در تقاطع میدان ۹ دی ،بزرگراه نواب ،خیابان شیخ محمدی ، خیابان هلال احمر و ورود چندین لاین ترافیکی به طور هم زمان به بزرگراه نواب که منجر به ایجاد حجم بالای ترافیک در این منطقه و افزایش زمان تردد شهروندان شده بود؛ با بررسی های انجام شده و طراحی های لازم فاز دوم عملیات اجرایی مسیر کندرو بزرگراه نواب حد فاصل میدان ۹دی تا خیابان قزوین به طول یک کیلومتر با ۲ لاین عبوری سواره رو آغاز شد.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۱ احداث مسیر کندرو بزرگراه نواب طبق برنامه زمان بندی تا پایان سال جاری انجام و به بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاه کاربران