عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای شهر کرج :

حمایت شورای شهر کرج از احداث هتل ۵ ستاره در عظیمیه/ پرداختی‌های شورا براساس ضوابط است

کد خبر: 73326
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲:۴۵ ب.ظ

رییس شورای شهر کرج از حمایت شورای شهر از احداث هتل ۵ ستاره در عظیمیه کرج خبر داد و گفت: در مجموع میانگین پرداختی به اعضای شورای شهر بیشتر از ۵ میلیون تومان نبوده است.

به گزارش نداي مردم، محمود دادگو اظهار داشت: در بحث سرمایه‌گذاری، شورای شهر هیچ ممانعتی ایجاد نخواهد کرد بلکه از سرمایه‌گذاران خارجی در استان استقبال هم می‌کند.

وی افزود: در ارتباط با سرمایه‌گذاری که قصد احداث هتل ۵ ستاره در بالای عظیمیه که قبلا شهربازی بود را دارد باید طبق مقررات و ضوابط عمل شود و ما نیز از آن حمایت خواهیم کرد.

رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه شورای شهر و استاندار نیز به این موضوع مهم اهمیت خاصی می‌دهند، گفت: در ارتباط با این موضوع جلسه‌ای با همه مسئولین حتی ارگانهای نظارتی داشتیم و بستری را فراهم کردیم که هیچ مشکلی در این‌باره وجود نداشته باشد و براساس ضوابط و مقررات و نیز پرداخت هزینه‌های لازم به شهرداری این کار صورت گیرد.

دادگو درباره حقوق‌های اعضای شورای شهر کرج نیز عنوان کرد: من صراحتا می‌گویم پرداختی‌های شورا بر اساس ضوابط و مقررات است که یک‌شصتم حقوق شهردار و حداکثر ۶۰ ساعت پرداخت می‌شود در صورتی که اعضای شورا بیش از ۶۰ ساعت در جلسات شورا و کمیسیونهای مختلف حضور دارند.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر یک ریال اضافه‌تر دریافت نمی‌کنند، گفت: ما فقط به عنوان هزینه ایاب و ذهاب مبلغی را در نظر گرفتیم که به اعضا پرداخت می‌کنیم که در مجموع میانگین پرداختی به اعضای شورای شهر بیشتر از ۵ میلیون تومان نبوده است. مبلغی نیز شاید به عنوان پاداش برای آنها در نظر گرفته شده باشد که آن هم طبق قوانین و ضوابط اجرا می‌شود./تسنيم

دیدگاه کاربران