عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم :

ساماندهی معابر و کوچه‌های شهر قشم با یک هزار تابلو راهنما

کد خبر: 73370
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹ ق.ظ

مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه آماده‌سازی یک هزار تابلو با هدف ساماندهی معابر و کوچه‌های شهر قشم خبر داد.

به گزارش نداي مردم، شریف شریفی‌نژاد با اشاره به سازماندهی معابر و کوچه‌های شهر قشم اظهار کرد: تمام تابلوهای فرسوده شهرک‌ها و محلات قدیمی شهر قشم با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جمع‌آوری و به‌جای آن تابلوهای جدید نصب خواهد شد.

وی ادامه داد: ۵۰ درصد معابر و کوچه‌های شهر قشم نیز که فاقد تابلو هستند با اجرای این طرح دارای تابلو و کد شناسایی خواهند شد.

به گفته مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم، طرح ساماندهی معابر و کوچه‌های شهر قشم در کمیته نام‌گذاری معابر و خیابان‌های این شهر که به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد برگزار شد، به تصویب رسید.

شریفی‌نژاد یادآور شد: با ساخت تابلوهای و نصب آن تا دو ماه آینده پیش‌بینی می‌شود ارائه خدمات شهری به شهروندان قشم با اطمینان و سرعت بیشتر همراه شود.

وی از برنامه ساماندهی معابر و کوچه‌های شهرهای درگهان، سوزا و تمامی روستاهای جزیره قشم در فاز دوم اجرای این طرح خبر داد و گفت: تمامی کوچه‌ها و معابر روستاهای جزیره قشم تا پایان امسال نام‌گذاری و آدرس‌دار خواهند شد.

جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت به‌عنوان بزرگ‌ترین جزیره خلیج فارس و با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت به عنوان یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان در جنوب ایران واقع شده است./ فارس

دیدگاه کاربران