عضویت در خبرنامه الکترونیک
نایب رئیس شورای شهر تهران :

حمایت مدیریت شهری تهران از اتمام پروژه مصلی

کد خبر: 73376
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱ ق.ظ

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای شهر و شهرداری تهران از به سرانجام پروژه مصلی حمایت و پشتیبانی می کند.

به گزارش نداي مردم، مرتضی طلایی ، درباره وضعیت نیمه کاره پروژه مصلی امام خمینی(ره)، اظهار داشت: به وجود آمدن اراده جدی برای انتقال نماز جمعه به مصلی امام خمینی(ره) اقدامی بسیار ارزشمند است زیرا تا زمانی که نمازجمعه در این مکان مستقر نشود کارهای باقیمانده آن به سرانجام نخواهد رسید.

وی ادامه داد: شهرداری و شورای شهر تهران هرگونه کمکی برای رسیدن به شرایط مطلوب را انجام خواهند داد. فارغ از اینکه این پروژه به نام چه کسی تمام می‌شود باید به این موضوع توجه داشت که مصلی برای مردم تهران است و اعتباری که برای آن هزینه می‌شود پول این مردم است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه به طور حتم مدیریت شهری از به سرانجام رسیدن این پروژه حمایت و پشتیبانی لازم را خواهد داشت، گفت: ما مشتاق به کمک برای تکمیل این پروژه هستیم و آمادگی آن در شورای شهر و شهرداری وجود دارد. البته نمی‌توانیم به صورت مستقیم در این امر ورود کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم دست اندرکاران مصلی در یک فضای تعاملی با شورای شهر و بعد با شهرداری تلاش کند تا شرایط مصلی به شکلی تبدیل شود که در شأن مردم تهران و ام‌القرای جهان اسلام برای اقامه نماز باشد./تسنيم

دیدگاه کاربران