عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار گچساران :

۱۰میلیاردریال برای کانال هدایت فاضلاب شهرک هدایت دوگنبدان نیازاست

کد خبر: 73410
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸ ب.ظ

فرماندار گچساران گفت: ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت کانال هدایت فاضلاب و آب های سطحی شهرک هدایت در شهر دوگنبدان نیاز است.

به گزارش نداي مردم، عبدالرحیم رحیمی روز یکشنبه در نشست بررسی مشکلات فردوگاه دوگنبدان افزود: فاضلاب و آب های سطحی شهرک هدایت در ضلع شرقی فردودگاه دوگنبدان سرازیر و موجب بوجود آمدن منجلاب در این منطقه شده است.
وی با بیان اینکه شبکه فاضلاب شهرک هدایت بطول یک کیلومتر تا پایان شهریور امسال باید ساماندهی شود گفت: امسال از محل اعتبارات سال ۹۵ برای رفع این معضل اعتبار در نظر گرفته خواهد شد.
رحیمی با بیان اینکه بوی نامطبوع فاضلاب موجب اعتراض مسافران فرودگاه شده افزود: امیدواریم با عمل دستگاه های متولی به تعهدات و وظایف خود، شاهد رفع این مشکل باشیم.
رحیمی ابراز داشت: مسافران فرودگاه گچساران به محض ورود به فرودگاه با بوی نامطبوع و آزاردهنده فاضلاب مواجه می شوند که این در خور جایگاه شهر دوگنبدان نیست.
وی افزود: مسئولان برای رفع بوی نامطبوع فاضلاب در پشت فرودگاه دوگنبدان به اجرای طرح شبکه فاضلاب شهرک هدایت و اتصال آن به فاضلاب شهری شتاب ببخشند.
وی ابراز کرد: فرودگاه گچساران پیش از پیروزی انقلاب با هدف تسهیل امور شرکت نفت احداث شد.
رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در این نشست گفت: فرودگاه یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه شهری است.
ساسان حبیبی نژاد افزود: ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات مناطق محروم وزارت نفت برای توسعه فرودگاه گچساران اختصاص یافت.
وی ابراز کرد: اجرای طرح توسعه فرودگاه گچساران از مهمترین اولویت های این شرکت است.
حبیبی نژاد از اقدامات و برنامه ریزی انجام شده به زمینه تجهیز سالن انتظار ، احداث دیوار اطراف محوطه و امنیت فرودگاه ، برج مراقبت ، سیستم لایتینگ و ایجاد جایگاه سوخت خبر داد .
وی گفت: ورود فاضلاب ها به فرودگاه موجب نشست زمین و ایجاد شکاف های در محیط فرودگاه خواهد شد که به همین دلیل هدایت فاضلاب و اب های سطحی شهرک هدایت ضروری است.
حبیبی نژاد گفت: فرودگاه این شهر نفتخیز در حال حاضر سه پرواز به تهران دارد که از سوی شرکت هواپیمایی ماهان انجام می شود.
شهر دوگنبدان مرکز شهرستان ۱۲۰ هزار نفری گچساران در ۱۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد./ايرنا

دیدگاه کاربران