عضویت در خبرنامه الکترونیک
كاظمي سرپرست سازمان لیگ:

برای این مسئولیت انتخاب شدم تا کارهای لازم برای انتخاب رییس جدید طی شود.

کد خبر: 73433
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۵۱ ب.ظ

سازمان لیگ باید به برنامه مصوب خود عمل کند و این برنامه شامل برنامه مسابقات، قرعه کشی و برخی مسایل دیگر می باشد و امیدوارم بتوانیم برنامه سنگین پیش رو را به بهترین شکل جلو ببریم.

فرزاد طره – به گزارش سرويس ورزشي نداي مردم،مهدی تاج در جلسه‌ای که امروز (یکشنبه) بین مدیران و کارکنان سازمان لیگ برگزار شد، سرپرست سازمان لیگ را به‌طور رسمی معرفی کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال علی کاظمی را به‌عنوان سرپرست سازمان لیگ معرفی کرد تا دبیرسازمان لیگ به‌طور رسمی به‌عنوان سرپرست این سازمان معرفی شود و اداره امور را به‌دست بگیرد.

علی کاظمی نيز امروز در جمع خبرنگاران، حاضر شد و اظهار داشت: ریاست سازمان لیگ به رسم امانت در اختیار من است و امیدوارم امانت دار خوبی باشم.

وی افزود: سازمان لیگ باید به برنامه مصوب خود عمل کند و این برنامه شامل برنامه مسابقات، قرعه کشی و برخی مسایل دیگر می باشد و امیدوارم بتوانیم برنامه سنگین پیش رو را به بهترین شکل جلو ببریم.

سرپرست سازمان لیگ فوتبال، گفت: از رسانه ها می خواهم در راه سخت پیش رو کمک حال ما باشند و بدانیم تمام اتفاقات صدرصد نمی تواند رخ دهد. در سازمان لیگ باید کمیته تحقیق و پ‍ژوهش فعال شود تا جای خالی این کمیته دیگر احساس نشود. وی درخصوص تعامل میان تیم ملی و باشگاه ها، اظهار کرد: این کار با گرفتن نظرات پیشکسوتان انجام خواهد شد.

کاظمی در رابطه با واگذاری بلیت فروشی مسابقات لیگ به باشگاه ها،گفت: نظری در این باره ندارم زیرا باید ابتدا ساز و کار مربوط به این مساله در فوتبال کشورمان ایجاد شود و برای اجرای این مساله باید ابتدا آیین نامه باشگاه ها اصلاح شود و سپس به فکر تشکیل سازمان اقتصادی باشیم تا بتوانیم به صورت تخصصی عمل کنیم.

همچنين کاظمی در خصوص مدت حضورش به عنوان سرپرست سازمان لیگ، گفت: برای این مسئولیت انتخاب شدم تا کارهای لازم برای انتخاب رییس جدید طی شود.

وی افزود: مسئولیت من مشمول زمان خواهد بود زیرا پروسه انتخاب رییس با توجه به تایید مجمع نیاز به زمان دارد. کاظمی با اشاره به اینکه شرایط لازم برای تصدی ریاست سازمان لیگ را ندارد، گفت: انتخاب رییس تابع قوانین خاصی است و من شرایط ریاست سازمان لیگ را ندارم. همچنین من شرایط سنی و مدرک تحصیلی لازم برای ریاست سازمان را نیز در اختیار ندارم.سرپرست جدید سازمان لیگ با اشاره به اینکه مسئولیت رسیدگی به حق پخش تلویزیونی با فدراسیون فوتبال است، اظهار کرد: فدراسیون به دنبال حل مشکلات موجود است و در مجموع شرایط نسبت به قبل بهتر است.

دیدگاه کاربران