عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران:

شهرداری توانست با برگزاری جشن «فرشته ها» شادمانی را به کودکان هرندی بازگرداند

کد خبر: 73441
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۴:۴۴ ب.ظ

رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران از اقدامات شهرداری منطقه ۱۲ در برگزاری جشن های مناسبتی به ویژه جشن فرشته ها تقدیر کرد.

به گزارش نداي مردم، حجت الاسلام و المسلمین ناصحی گفت: برگزاری جشن های فرهنگی و اجتماعی به ویژه جشن فرشته ها به خوبی توانست شادمانی و روحیه زندگی را به کودکان هرندی بازگرداند که جا دارد از تمامی تلاش های شهرداری منطقه ۱۲ در این زمینه تشکر و قدردانی شود.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های مجموعه مدیریت شهری بازگرداندن زندگی به محله های آسیب دیده شهر تهران به ویژه محله هرندی است، افزود: با توجه به اجرای طرح انضباط شهری در منطقه ۱۲ به ویژه در محله هرندی که بسیاری از آسیب های اجتماعی در آن رشد کرده بود، می بایست جهت بازگرداندن زندگی به این محله و تشویق ساکنان آن به ماندن، با اقدامات اجتماعی و فرهنگی در کنار ساماندهی آسیب های اجتماعی و بهبود کالبدی این محله ، روحیه ساکنان هرندی را حفظ و به نیازهای روحی آنها پاسخ داد.

ناصحی بیان کرد: از فروردین ماه امسال شهرداری منطقه ۱۲ توانست برنامه های فرهنگی مناسبی را برای کودکان هرندی برگزار کند و برگزاری جشن فرشته ها در ایام ماه مبارک رمضان نیز یکی از این برنامه ها بود که به خوبی توانست اوقات فراغت ساکنان این محله را پر کند.

دیدگاه کاربران