عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان خراسان جنوبی:

۵ نقطه بافت فرسوده بیرجند در طرح تشویقی ستاد باز‌آفرینی شهری قرارمی‌گیرند

کد خبر: 73474
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۲۶ ق.ظ

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان خراسان جنوبی گفت: ۵ نقطه بافت فرسوده شهر بیرجند شامل محله خیرآباد قدیم و جدید، پای قله، و ۱۷ شهریور که توسط راه و شهرسازی مشخص شد مشمول بسته تشویقی ستاد بازآفرینی شهری قرار می‌گیرند.

به گزارش نداي مردم، محمد رضا کمیلی دوست  اظهار داشت: سکونتگاه‌های غیررسمی مانند محله موسی ابن جعفر،کارگران و جوادیه و روستاهای رحیم آباد، اکبریه، سراب و همچنین پادگان بیرجند که تخلیه شده در این بسته تشویقی دیده شده تا ساماندهی شود.

وی تشکیل این جلسه را در راستای میزان باز آفرینی و اقدامات هرکدام از دستگاه‌های ذیربط عضو ستاد عنوان کرد و افزود‌: همه دستگاه‌های عضو ستاد شامل شهرداری، آموزش فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در محدوده محلات مختلف فعالیت های در راستای بهسازی، امنیتی، اجتماعی و بازگشایی شهری انجام می‌دهند.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان خراسان جنوبی تصریح کرد:در جلسه ملی ستاد که ۲۵ خرداد امسال با حضور مسئولان استانی ویژه خراسان جنوبی برگزار گردید مقرر شد دستگاه های دولتی و غیر دولتی پیش‌بینی‌های بودجه سنواتی مرتبط برای شهرداریها و پروژه های مرتبط با بازآفرینی شهری مشخص و به ستاد ملی ارائه شود تا از امتیازات بسته تشویقی استفاده کنند.

کمیلی دوست گفت: جلسه تحویل بودجه سنواتی از سوی ستاد ملی باز آفرینی شهری برای استان خراسان جنوبی در۲۳ تیرماه امسال برگزار می شود.

وی افزود: ستگاه های مرتبط عضو این ستاد تا۲۱ تیرماه فرصت دارند با تکمیل فرم اقدامات و هزینه های انجام شده در راستای باز آفرینی شهری بیرجند گام های موثری بردارند.

وی با اشاره به بسته تشویقی ستاد باز آفرینی شهری بیان کرد: ۵ نقطه بافت فرسوده بیرجند شامل محله خیرآباد قدیم و جدید، پای قله و ۱۷ شهریورکه توسط راه و شهرسازی مشخص می شود از امتیازات بسته تشویقی ستاد بهره مند شوند./تسنيم

دیدگاه کاربران