عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار سنندج:

زمینه حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های عمران شهری سنندج فراهم شد

کد خبر: 73486
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۴ ق.ظ

شهردار سنندج گفت: زمینه حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را در پروژه‌های سرمایه‌گذاری و عمران شهری سنندج را فراهم می‌کنیم.

به گزارش نداي مردم، منوچهر فخری صبح امروز در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری سنندج و اتاق بازرگانی ایران و آلمان، از پیگیری‌های این نماینده مجلس برای حضور این هیأت آلمانی در استان تقدیر و اظهار کرد: زمینه حضور سرمایه‌گذار داخلی و خارجی را در پروژه‌های سرمایه‌گذاری و عمران شهری را فراهم می‌کنیم و هیچ مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

شهردار سنندج بیان کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه اعضای شورای شهر، بحث جذب سرمایه‌گذار در زمینه اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی در سطح شهر است.

وی گفت: یکی از اهداف شهرداری و شورای شهر در بحث جذب سرمایه‌گذار این است که بیشترین سود حاصله از پروژه‌های سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذار برسد.

فخری افزود: سنندج دارای پتانسیل و ظرفیت‌های مناسبی برای اجرای طرح‌های متعدد است و می‌توان در تمامی نقاط سطح شهر پروژه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری تعریف کرد.

وی عنوان کرد: یکی از نقاط دیدنی سنندج کوه آبیدر بوده که این کوه در نزد شهروندان بسیار قابل احترام و با قداست است.

شهردار سنندج تصریح کرد: پروژه احداث تله‌کابین یکی از بسته‌های سرمایه‌گذاری این شهرداری است که در دامنه کوه آبیدر احداث می‌شود و امیدواریم با همکاری لازم با این هلدینگ بتوانیم در زمینه احداث آن گام‌های اساسی برداریم.

فخری عنوان کرد: پروژه تله‌کابین در زمینی به مساحت یک هکتار احداث خواهد شد و طول کل مسیر هم تا ایستگاه آخر ۲ کیلومتر است.

وی افزود: با احداث تله‌کابین در آبیدر می‌توان پروژه‌های دیگری نظیر پارک آبی، شهر بازی، سوئیت‌های اقامتی، مکان‌های تجاری، پارکینگ و فضای سبز را نیز احداث کرد.

در پایان این جلسه تفاهم‌نامه همکاری برای سرمای‌ گذاری در پروژه تله‌کابین بین شهرداری سنندج و اتاق بازرگانی ایران و آلمان امضاء شد./ فارس

دیدگاه کاربران