عضویت در خبرنامه الکترونیک
نماینده بوشهر:

مسئولان برای حل مشکلات مردم بکوشند

کد خبر: 73489
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۹ ق.ظ

نماینده مردم شهرستانهای بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان برای خدمات دهی و حل مشکلات مردم تا حصول نتیجه بکوشند و دراین راه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

به گزارش نداي مردم،حجت الاسلام عبدالحمید خدری روزیکشنبه شب در نشست بررسی مشکلات محله پشت بند دره شهر گناوه افزود: مشکلاتی که تعدادی از ساکنان این محله در ارتباط با برق دارند باید با تدبیر و استفاده از خردجمعی و همکاری مسئولان ذی ربط با درنظرگرفتن شرایطی برطرف تا بقیه مشکلات آنان بصورت ریشه ای حل و فصل شود.

وی اظهارکرد: در بازدیدی که از این محله داشتیم شماری از خانوارهای ساکن آن بی بضاعت و بدلیل نداشتن برق در گرمای طاقت فرسا سختی می کشند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور حل مشکل تغییر کاربری زمین های این محله با استاندار بوشهر پیگیری های لازم بعمل آمد و ایشان نظر مساعد داشتند.
وی اظهارکرد: مالکان منازل این محله برای بهره مندی از خدمات شهری باتوجه به اینکه مطالعه طرح تفصیلی آن در دست اجراست به شهرداری مراجعه کنند.
شهردار گناوه گفت: این منطقه در محدوده شهری قرار دارد اما بدلیل نداشتن طرح تفصیلی و ساخت های غیرمجاز امکان خدمات رسانی وجود ندارد که با انجام مطالعه و اتمام آن و مراجعه مالکان به شهرداری پس از مراحل تشریفات قانونی به آنان خدمات ارایه می شود.
احمد طاهری افزود: شهرداری تا آنجایی که قانون اجازه دهد به ساکنان این منطقه ارایه خدمت می کند.
دراین نشست مسئولان ذی ربط نقطه نظرات و دیدگاههای خود را درباره این محله بیان کردند و مقررشد در زمینه مشکل برق تعدادی از ساکنان آن بصورت موقت تصمیم مناسبی بصورت مشروط اتخاذ شود.
حدود ۲۵۰ خانوار در محله پشت بند دره سکونت دارند.
شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد./ایرنا

 

دیدگاه کاربران