عضویت در خبرنامه الکترونیک
دبیر هیأت فوتبال استان اصفهان:

مسؤولیت هیأت فوتبال تا زمان برگزاری مجمع بر عهده ابرقویی‌نژاد است

کد خبر: 73501
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲ ق.ظ

دبیر هیأت فوتبال استان اصفهان گفت: بر اساس اساسنامه هیأت‌های فوتبال، تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی، ابرقویی‌نژاد مسؤولیت هیأت اصفهان را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش نداي مردم، علیرضا جهانشاهی اظهار کرد: مدارک کاندیداهای ریاست هیأت فوتبال برای بررسی در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد اما هنوز نتیجه استعلام به دست ما نرسیده است.

وی با اشاره به دستورالعمل هیأت‌های ورزشی افزود: تا زمان برگزاری مجمع و تعیین رئیس جدید، مسئولیت هیأت فوتبال بر عهده علی‌اکبر ابرقویی‌نژاد خواهد بود.

دبیر هیأت فوتبال استان اصفهان تصریح کرد: تاکنون حسین صفری و ابرقویی‌نژاد به‌ طور رسمی از کاندیداتوری هیأت فوتبال انصراف داده‌اند و چهار کاندیدای دیگر منتظر اعلام نتیجه استعلام از سوی وزارت ورزش و جوانان هستند.

وی در مورد وضعیت مدارس فوتبال در فصل تابستان نیز گفت: بر اساس درجه‌بندی و امکانات مدارس فوتبال، شهریه آن‌ها تعیین‌ شده و مدارس فوتبال مجاز نیستند بیش از مبلغ تعیین‌شده دریافت کنند.

جهانشاهی یادآور شد: تاکنون شکایتی از مدارس فوتبال به دست ما نرسیده است اما درصورتی‌که خانواده‌ها شکایت و اعتراضی نسبت به مدارس فوتبال داشته باشند، می‌توانند به هیأت مراجعه کنند تا مورد اعتراضی توسط بازرسان هیأت مورد بررسی قرار گیرد./فارس

 

دیدگاه کاربران