عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه :

عملیات اجرایی ۲۳ پروژه در حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه

کد خبر: 73525
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶ ق.ظ

همزمان با سفر ریاست جمهوری عملیات اجرایی ۲۳ پروژه در حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه آغاز می شود.

به گزارش نداي مردم،رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : عملیات اجرایی ۲۳ پروژه در حوزه سلامت با تخصیص اعتبار ۸۷۰ میلیارد ریال همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان کرمانشاه شروع خواهد کرد.

دکتر حسین کریم گفت : احداث مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی بیمارستان امام رضا (ع) با مساحت ۷ هزار و ۲۰۰ متر مربع و با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال، مرکز کاهش آسیب معاونت بهداشتی که در سه راه سیلو محل پیشین مرکز ریوی احداث می شود، با مساحت ۷ هزار متر مربع، تخصیص اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی برای ۱۵۶ نفر از جمله این پروژه ها است.

وی افزود : احداث ۱۲ مرکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی به مساحت ۹ هزار متر مربع و با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال، ساخت هفت کلینیک ویژه در کرمانشاه و شهرستان ها کلا به مساحت ۱۰هزار و ۷۶۰ متر مربع با اختصاص مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال در سفر ریاست جمهوری آغاز می گردد.

وی از ساخت اورژانس بیمارستانها خبر داد و گفت: اورژانس بیمارستان های آیت اله طالقانی و امام رضا (ع) در مساحت پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال درشمار پروژه هایی است که عملیات اجرایی آنها همزمان با این سفر شروع خواهد شد./جوان

دیدگاه کاربران