عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل :

۵۷ پروژه بهزیستی اردبیل افتتاح می‌شود

کد خبر: 73570
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷ ق.ظ

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: همزمان با هفته بهزیستی ۵۷ پروژه اداره کل بهزیستی استان اردبیل در مناطق مختلف استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش نداي مردم،بهزاد ستاری امروز اظهار کرد: هفته بهزیستی از امروز تا ۲۸ تیر ماه با شعار «ایرانی با نشاط با بهتر زیستن» همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز گرامی داشته می‌شود که دراین هفته برنامه‌های متنوع و مختلفی درحوزه‌هایی که بهزیستی به مردم ارائه خدمات می‌کند برگزار می‌شود.

وی گفت: تمام تلاش ما این است تا حداقل شادی و نشاط را در بین خانواده‌ها و جمعیت تحت پوشش این نهاد حمایتی فراهم کنیم تا دریافت کنندگان خدمات بهزیستی بتوانند با رضایت این خدمات را در بهترین شرایط دریافت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: همزمان با هفته بهزیستی ۵۷ پروژه اداره کل بهزیستی استان اردبیل در مناطق مختلف استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

ستاری از رایگان بودن خدمات بهزیستی در طول هفته بهزیستی خبر داد و افزود: تمام مراکز توانبخشی، توان‌پزشکی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، مراکز مشاوره روانشناسی، ژنتیک و … در این هفته خدمات رایگانی را به مردم ارائه می‌کنند که هموطنان می‌توانند با مراجعه به بهزیستی از این خدمات با کیفیت بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: در هفته بهزیستی ۵۷ پروژه در شهرها و مناطق مختلف استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد که از این بین افتتاح ۲۸ مورد مهد کودک اعم از شهری و روستایی از جمله این افتتاح‌ها است.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل یادآور شد: برای اولین بار مرکز تخصصی ارائه خدمات به کودکان اوتیسم در اردبیل راه‌اندازی می‌شود که این مرکز با ظرفیت پذیرش و ارائه خدمات روزانه به ۴۰ نفر برای اولین بار قادر خواهد بود کودکان مبتلا به این بیماری را پذیرش کند.

ستاری اظهار کرد: در این هفته چندین مرکز مشاوره تخصصی کودکان و نوجوانان، مشاوره‌های ژنتیک و چندین مرکز ارائه کنندگان خدمات به معلولان و مددجویان بهزیستی افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: در این هفته چند باب مسکن مددجویی اعم از معلولان و سرپرست خانواده کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود تا خانواده‌های تحت پوشش از این امکانات فراهم شده بتوانند بیشتر و بهتر استفاده کنند.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل عنوان کرد: در هفته بهزیستی تمام تلاش ما بر این است تا بتوانیم این مجموعه و نهاد انقلابی و در خدمت محرومان را بیشتر و بهتر از گذشته معرفی کنیم تا زمینه‌ای فراهم آید که دریافت‌کنندگان خدمات بتوانند به شکل مطلوب از این خدمات استفاده کنند.

دیدگاه کاربران