عضویت در خبرنامه الکترونیک
جلال ملکی خبر داد:

شهادت بیست و چهارمین آتش نشان فداکار تهرانی در عملیات نجات

کد خبر: 73691
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۶:۵۸ ب.ظ

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شهید علی قانع بیست و چهارمین شهید عملیاتی سازمان آتش نشانی پایتخت است.

جلال ملکی عصر جمعه در گفت و گو با ندای مردم، شهادت بیست و چهارمین شهید عملیاتی سازمان آتش نشانی شهر تهران را به خانواده این آتش نشان و همه آتش نشانان خدوم تسلیت گفت و افزود: شهید علی قانع در سال ۱۳۸۵ در سازمان آتش نشانی شهر تهران استخدام شد.
وی ادامه داد: شهید قانع پس از کسب تجربیات گران بهای خود در عملیات های مختلف امداد و نجات موفق به اخذ درجه پنجم آتش نشانی شده بود.

آتش نشان - قانع
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این شهید متاهل و دارای دو فرزند دو و پنج ساله در ایستگاه ۲۷ آتش نشانی در غرب تهران مشغول به فعالیت بوده است.
ملکی یادآور شد: شهید علی قانع سرانجام پس از ۱۱ سال ایثار و فداکاری در سازمان آتش نشانی بامداد امروز (جمعه) برای نجات جان یک شهروند در حادثه آتش سوزی در یک منزل مسکونی در جنت آباد جنوبی خیابان پژوهنده جان خود را از دست داد.
وی با بیان اینکه علت شهادت این آتش نشان هنوز مشخص نیست گفت: در حین عملیات این شهید دچار بی هوشی می شود که پس از انتقال سریع به بیمارستان به شهادت رسید.

دیدگاه کاربران