عضویت در خبرنامه الکترونیک

پیام اینستاگرامی قالیباف در پی شهادت یک آتش نشان

کد خبر: 73695
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۳۰ ب.ظ

شهردار تهران شهادت آتش نشان ایثارگر را تسلیت گفت.

به گزارش ندای مردم، در پی شهادت یکی از آتش نشانان پایتخت محمدباقر قالیباف در اینستاگرام خود با انتشار مطلبی تحت عنوان «شهادت»؛ نوشت: بامداد امروز ، جمعه ساعت ۱:۲۵ گروه نجات سه یکی از ایستگاه‌های آتش نشانی در غرب تهران عملیات امداد و نجات خود را در یک واحد مسکونی سه طبقه واقع در بلوار لاله آغاز کردند.

وی نوشت: ساختمان مشتعلی که همشهریان مان در آن، ساعات استراحت خود را سپری می‌کردند و در این عملیات امداد و نجات ۱۵ همشهری با جانفشانی آتش نشانان نجات پیدا کردند اما امدادرسانی به خانم ۸۹ ساله معلولی که در زیرزمین این ساختمان بیهوش بود، باعث شد چشمان نگران طاها و یاسین فرزندان دو و پنج ساله آتش نشان ۳۶ ساله گروه نجات و همسر گرامی‌اش همیشه به انتظار بماند.

قالیباف در ادامه این پست خود نوشت: علی قانع، مجاهدی که جان شریفش را بعد از ۱۱ سال خدمت صادقانه به خلق خدا در این عملیات تقدیم کرد و به درجه رفیع شهادت نائل شد، یکی از فرزندان و خدمتگذاران مردم شریف ایران است که لحظه به لحظه برای آرامش مردم در فضایی به دور از جلوه گری به مجاهدت مشغولند.

شهردار تهران عنوان کرد: شهادت لباس زیبایی است که برازنده قامت فرزندان دلیر این مرز و بوم است و شهادت علی قانع این فرزند شریف ایران را به خانواده همرزمان و ملت ایران تبریک و تسلیت گفته‌ و برای این عزیز سرافراز از درگاه حضرت حق علو درجات را خواهانم.

Screenshot_20160715-202734

دیدگاه کاربران