عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار تبریز:

قطار شهری تبریز از هشت رام واگن برخوردار است

کد خبر: 73715
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۵۵ ق.ظ

شهردار تبریز گفت: امروز، قطار شهری تبریز از هشت رام واگن برخوردار است که از این تعداد دو رام در حال رفت و برگشت در مسیر فاز اول خط یک است.

به گزارش نداي مردم، صادق نجفی در جریان بازدید معاون رئیس‌جمهور و رئیس‌سازمان برنامه‌و بودجه کشور از ایستگاه‌های مترو در میدان ساعت و میدان شهید بهشتی تبریز اظهار کرد: شهرداری تبریز در سال‌های اخیر سعی داشته، پروژه مترو را در بخش های مختلف مدیریت، تملک، عمرانی و فنی، با نگرش ویژه‌ای پیگیری کند.

وی با بیان این‌که شهرداری و دولت در پیگیری اهداف مترو، همدل و همراه هستند، تصریح کرد: این همراهی و هماهنگی موجب شده دستاوردهای پروژه مترو، در هر دو بخش تکمیل زیرساخت‌ها و تامین واگن‌ها با سرعت پیگیری شود.

شهردار تبریز یادآور شد: کل هزینه‌ای که شهرداری تبریز از آغاز رسمی عملیات پروژه تا سال ۹۲ صرف کرده بود، ۲۱۸ میلیارد تومان بوده با این حال، از سال ۹۲، ۵۳۰ میلیارد تومان از سوی شهرداری تبریز صرف این پروژه شده است.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: امروز، قطار شهری تبریز از هشت رام واگن برخوردار است که از این تعداد دو رام در حال رفت و برگشت در مسیر فاز اول خط یک است.

نجفی اظهار داشت: برای رسیدن پروژه به وضعیت ایده‌آل، نیازمند سرعت‌بخشی به تزریق اعتبارات هستیم تا بتوانیم تاثیرگذاری پروژه را در کیفیت زندگی شهروندان، افزایش دهیم. /قدس

دیدگاه کاربران