عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهري و محيط زيست منطقه 19 :

افزايش فعاليت مبارزه با جانوران مضر شهري همزمان با فصل گرما

کد خبر: 73719
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۵۹ ق.ظ

معاون خدمات شهري و محيط زيست منطقه ۱۹ از افزايش عمليات طعمه گذاري براي مبارزه با جانوران مضر شهري ويژه فصل تابستان خبر داد.

به گزارش نداي مردم، مسعود سليمي گفت: با توجه به افزايش زادو ولد موش ها در فصل تابستان، عمليات مبارزه با اين جانوران مضر شهري در راستاي حفظ سلامت شهروندان و پاکسازي محيط زيست درسطح نواحي افزايش يافته است.
درهمين راستا طي يک ماه گذشته ۴۸۳ منفذ فعال موش شناسايي شده و براي مبارزه با اين جانوران فعاليتهايي همچون توزيع تله چسبي و طعمه گذاري صورت گرفته است.
وي همچنين به بازديد و کنترل آراء بند ۲۰ در نواحي يک و دو اشاره و بيان کرد: طي هفته گذشته کارشناسان اين اداره اقدام به بازديد و کنترل ۲۵۰ فقره رأي بند ۲۰ مبني بر تعطيل و يا تمهيد کرده اند.
به گفته سليمي اين مشاغل به دليل آلودگي هاي صوتي و زيست محيطي و يا عدم رعايت نکات ايمني و آتش نشاني مشمول رأي بند ۲۰ شده اند که مکانيکي، صافکاري، تعويض روغني، يخچال سازي و کابينت فروشي از جمله آنها بوده است.
معاون شهردار منطقه در بخش ديگري با اشاره به راه اندازي جمعه بازار جديد در خيابان مهران پشت پمپ بنزين گفت: با راه اندازي اين جمعه بازار تعداد روزبازارهاي سطح منطقه که با هدف ساماندهي دستفروشان و عاملان سد معبر ايجاد شده است ، به ۷ روزبازار افزايش يافته است.آريا

دیدگاه کاربران