عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی:

۹۹ درصد جمعیت شهری آذربایجان غربی از نعمت گاز بهره‌مند هستند

کد خبر: 73726
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۳۳ ق.ظ

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: ۹۹ درصد جمعیت شهری آذربایجان غربی از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

به گزارش نداي مردم،منصور صادقیان با بیان اینکه نیروگاه‌ها عمده مصرف‌کنندگان گاز در آذربایجان غربی هستند، اظهار داشت: پس از نیروگاه‌ها، منازل بیشترین میزان مصرف گاز استان را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با بیان اینکه در برخی از فصول سال که مصرف گاز بیشتر است برای نیروگاه‌ها محدودیت در مصرف داریم، تصریح کرد: در فصول زمستان برای نیروگاه‌ها در مصرف گاز محدودیت وجود دارد.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه در این خصوص لازم است تا بخش خانگی نیز مصرف متعارف داشته باشد، ادامه داد: به منظور بهره‌مندی هر چه بیشتر تعداد زیادی از مردم، لازم است تا در بخش‌های مختلف میزان مصرف گاز کمتر شود.

وی با اشاره به میزان مصرف گاز در استان آذربایجان غربی، اذعان داشت: امسال یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون مترمکعب گاز در آذربایجان غربی به مصرف رسیده است.

صادقیان با بیان اینکه میزان مصرف گاز در نیمه دوم سال بیشتر از نیمه نخست سال است، اعلام کرد: امسال گازرسانی به روستاها بیش از پیش مورد توجه قرار دارد.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه ۹۹ درصد جمعیت شهری از نعمت گاز بهره‌مند هستند، خاطرنشان کرد: گازرسانی به شهرهای تازه تأسیس نیز با قوت هر چه تمام‌تر اجرایی می‌شود.

صادقیان با بیان اینکه تلاش می‌شود پروژه‌های گازرسانی روستایی در مناطق مختلف شهری و روستایی تا پایان شهریورماه به اتمام برسد، اظهار داشت: آذربایجان غربی به عنوان مناطق سردسیری کشور مطرح است و ین امر ضرورت گازرسانی را دوچندان می‌کند.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه بخش تجاری نیز یکی دیگر از مصرف‌کنندگان گاز آذربایجان غربی به‌شمار می‌رود، ادامه داد: لازم است تا در بخش تجاری نیز به موازات سایر بخش‌ها، شاهد کاه میزان مصرف گاز باشیم./فارس

دیدگاه کاربران