عضویت در خبرنامه الکترونیک

اجرای ۵ اصلاح هندسی در معابر و تقاطع های منطقه ۱۵

کد خبر: 73761
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۲:۴۰ ب.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۵ از آغاز عملیات اجرای ۵ اصلاح هندسی در معابر و تقاطع های پرخطر این منطقه خبر داد.

به گزارش ندای مردم از منطقه ۱۵، مهندس سالمی با اشاره به اینکه این عملیات با هدف روانی تردد، افزایش ضریب ایمنی شهروندان و کاهش تصادفات رانندگی اجرا می شود افزود: در این راستا اجرای اصلاح هندسی رفیوژ میانی خیابان شهید رضایی، رفیوژ میانی خیابان ۱۷ شهریور، پایانه شمال بسیج، زیر پل بعثت (حد فاصل خیابان فرزانه تا خیابان وفا) و تقاطع خیابان امام سجاد و امام خمینی با کندرو بزرگراه امام رضا(ع) در دستورکار منطقه قرار گرفته است.

وی در ادامه اظهار داشت: در راستای اجرای طرحهای هندسی مصوب سازمان ترافیک، مناقصات در منطقه انجام شده که به زودی عملیات اجرایی با هماهنگی های صورت گرفته با پلیس راهور و شرکتهای ذیصلاح در پروژه (گاز، آب، تلفن و برق) آغاز خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در ادامه به جمع آوری گاردریل و جایگزینی نیوجرسی در مسیر سامانه تندرو خط ۳ در بزرگراه بسیج اشاره کرد و یادآور شد: تردد خودروهای سنگین در محور بزرگراه بسیج و حرکتهای عبوری خطرآفرین در ساعات شب باعث برخورد با گاردریل شده و این حوزه را متحمل صرف هزینه های هنگفتی جهت مرمت و نگهداری گاردریل در این محور میکرد که ناگزیر عملیات جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل در این محور انجام می شود.

دیدگاه کاربران