عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار بستک :

توزیع ۸۵ میلیارد ریال اعتبار کمیته برنامه ریزی در بستک

کد خبر: 73873
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶ ق.ظ

فرماندار بستک گفت: ۸۵ میلیارد ریال اعتبار کمیته برنامه ریزی سال ۹۵ ، به تفکیک فصلی ، دستگاه و پروژه های سالجاری در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش نداي مردم، میرمرسل ایزدی پور در نشست کمیته برنامه ریزی سال ۹۵ شهرستان افزود: بیشترین اعتبار مربوط به فصل حمل و نقل با ۱۶ پروژه با اعتبار ۲۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال می باشد.
وی بیان داشت: اداره عمومی ۴۰۰ میلیون ریال ، انرژی ۲ میلیارد ریال ، آب و فاضلاب هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ، آموزش فنی و حرفه ای ۶۰۰ میلیون ریال ، آموزش و پرورش چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال ، بهداشت یک و نیم میلیارد ریال، درمان ۲ میلیارد ریال ، تحقیق و توسعه در امور آموزش و پرورش ۴۰۰ میلیون ریال ، توانبخشی ۲۰۰ میلیون ریال و حمایتی ۲۰۰ میلیون ریال اختصاص یافته است.
این مسوول ، همچنین از تخصیص اعتبار ۱۲ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال به فصل خدمات شهری ، روستایی و عشایری ، ۲۱میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال به حمل و نقل ، ۷۰۰ میلیون به دفاع ، یک میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال به دین و مذهب ، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به رسانه و یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال به صنعت و معدن ذکر کرد.
ایزدی پور اظهارداشت: به فصل فرهنگ و هنر سه میلیارد و ۱۳۲ میلیارد ریال ، کشاورزی و منابع طبیعی ۲ و نیم میلیارد ریال، منابع آب هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال ، میراث فرهنگی یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال و ورزش و تفریح چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهرستان بستک ، چهره شهرستان را در حوزه عمران شهری و روستایی دگرگون کرده ، اظهارامیدواری کرد: در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل با تلاش و همکاری مسوولان شهرستان و استان در جهت رفاه آسایش مردم و نیز عمران و آبادانی شهرستان گام های بلندی برداشته شود.
فرماندار شهرستان بستک یادآورشد: طرح های عمرانی نیمه تمام در سال ۹۴ برای تکمیل در اولویت قرار گرفته و سایر طرح ها متناسب با نیاز منطقه پیشنهاد شوند که طرح های اشتغالزا از آن جمله هستند.
شهرستان بستک در ۲۲۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد./ايرنا

دیدگاه کاربران