عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئيس اداره بهزيستي شهرستان قرچک :

معابر شهري قرچک مناسب تردد جانبازان و معلولان نيست

کد خبر: 73884
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶ ق.ظ

رئيس اداره بهزيستي شهرستان قرچک اظهار داشت: عدم مناسب سازي معابر شهري، ادارات، پارکها و عابر بانکها به منظور سهولت تردد معولان و جانبازان، يکي از دغدغه هاي مهم اين قشر محسوب مي شود.

به گزارش نداي مردم، احسان ثامني راد صبح امروز در نشست جمعي از معلولان شهرستان با فرماندار شهرستان قرچک افزود: مشکل اشتغال معلولان نيز يکي از دغدغه هاي مهم آنان محسوب مي شود که بايستي براي آن چاره انديشي شود.
وي بيان کرد: اين قشر همچنين در خصوص دريافت جواز کسب و فعاليت در بازار روز مشکلاتي دارند که توجه مسئولان مربوطه را مي طلبد.
اين مسئول ادامه داد: در بحث ساخت و ساز از سوي معلولان، در تمام شهرستانها مصوب شده که براي يکبار جواز رايگان يا با تخفيف به اين قشر اختصاص يابد اما اين مهم هنوز در قرچک عملي نشده است.
وي به مشکلاتي که معلولان در خصوص ورزش دارند نيز اشاره کرد و خواستار شد تدابيري انديشيده شود تا مشکلات مددجويان بهزيستي و جانبازان مرتفع شود.
کادري: اتوبوس ويژه جانبازان و معلولان در قرچک راه اندازي شود
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان قرچک نيز در اين جلسه با تبريک هفته بهزيستي به نبود معابر مناسب عبور و مرور جانبازان اشاره کرد و خواستار راه اندازي اتوبوس ويژه جانبازان و معلولان شد.
آزمان کادري گفت: بنياد شهيد آمادگي دارد در صورت اختصاص زمين از سوي شهرداري و شوراي اسلامي، نسبت به ساخت سالن توانبخشي شهرستان اقدام کند./آريا

 

دیدگاه کاربران