عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای اسلامی شیراز:

شهرداری شیراز هیچ پروژه‌ای را تعطیل و نیمه‌تعطیل نکرده است

کد خبر: 73939
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۲۰ ب.ظ

عضو شورای اسلامی شیراز گفت: با تعامل و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز هیچ پروژه‌‌ای در این شهر تعطیل و یا نیمه‌تعطیل نشده است و روند اجرایی طرح‌ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش نداي مردم، علی راستگو بعدازظهر امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی سایت صنوف تولیدکنندگان شیراز در جمع خبرنگاران در سخنانی اظهار داشت: با تلاش‌های انجام‌شده در سال آینده شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های قطار شهری از میدان نمازی تا فلکه الله، پل کابلی و دیگر پروژه‌ها و تقاطع‌های غیرهمسطح خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه در طول ۲۵ سال حق بنکداران ضایع شده است، افزود: با احداث سایت صنوف تولیدکنندگان شیراز تمام بنکداران در یک‌جا جمع شده و به ارائه خدمات می‌پردازند و علاوه‌بر ارائه فعالیت‌های خدماتی به مردم عامل مؤثر در کاهش ترافیک نیز خواهد بود.

رئیس خانه کارگر استان فارس خاطرنشان کرد: مهم‌ترین سیاست و رویکرد شورا و شهرداری شیراز علاوه‌بر ارائه خدمات عمرانی و اقتصادی ایجاد توازن در شهر به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار و محروم است.

راستگو تصریح کرد: توجه به روستائیان، احداث پارک ۲۳ هکتاری در منطقه ۵، بزرگ‌ترین فرهنگسرا در منطقه ۷ و اجرای طرح کوه نور در زمینی به وسعت ۳ هزار مترمربع با ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی ازجمله خدمات شورا و شهرداری است.

وی بیان داشت: بیش از ۴۵ درصد بودجه و درآمدهای پایدار و اثرگذار شهرداری شامل فروش اوراق مشارکت است که برای تسریع در روند اجرایی زیرساخت‌های اقتصادی، عمرانی، المان‌ها و مبلمان شهری و نیز زیباسازی شهری بسیار مؤثر است./فارس

دیدگاه کاربران