عضویت در خبرنامه الکترونیک
مهدی تقی‌نژاد مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۷ خبرداد:

منطقه ۱۷، رتبه نخست جذب هنرجو

کد خبر: 74
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳ ب.ظ

مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۷ در سال ۹۳ توانست رتبه نخست افزایش جذب هنرجوی آموزش را در بین مناطق ۲۲گانه سازمان به خود اختصاص دهد.

به گزارش ندای مردم، واحد آموزش منطقه 17 در سال 1393 توانست رتبه نخست را در امر جذب هنرجوی آموزشی از آن خود کند. این منطقه در ابتدای سال گذشته رتبه دوازدهم سازمان را دارا بود.

مهدی تقی‌نژاد مدیر فرهنگی هنری منطقه 17 در این رابطه می‌گوید: مجموعه فرهنگی بهاران تنها فرهنگسرا و مرجع جامع فرهنگی، هنری، آموزشی، ورزشی و مذهبی منطقه است که با ارائه خدمات مفید و کاربردی به شهروندان مخاطبان بسیاری را در جنوب کلان شهر تهران به خود جذب کرده است. این مجموعه با جذب بیش از یازده هزار و هفتصد مخاطب در گروه های سنی مختلف و رشته‌های متنوع آموزشی از جمله: دوره های ویژه کودکان، زبان، علوم رایانه، تقویتی، مهارت‌های اجتماعی، هنرهای صناعی و سنتی، هنرهای تجسمی و خانگی و ده‌ها عنوان دیگر توانسته جایگاه ارزنده‌ای در میان شهروندان منطقه به دست آورد.

وی افزود: این در حالی است که آمار فعلی از افزایش دو برابری این تعداد حکایت دارد. این مساله و اعتماد متقابل مردم و مدیریت این مجموعه دست به دست هم دادند تا در سال 93 واحد آموزش فرهنگسرای بهاران رتبه نخست سازمان را در جذب مخاطب و افزایش آمار ثبت‌نام به خود اختصاص دهد.

تقی‌نژاد برخورد مناسب مسئولان و محیط امن فرهنگسرا را از دیگر دلایل این موفقیت دانست و افزود: محیط امن و آرام برای خانواده‌ها به خصوص بانوان، جوانان، نوجوانان و کودکان باعث شده تا تعداد زیادی از مخاطبان در ساعات متفاوتی از روز به این مجموعه مراجعه کرده و ضمن فرا گیری هنرهای مختلف، لحظات مفید و مطلوبی را در واحدهای فرهنگسرا بگذرانند.

وی افزود: تلاش همکاران دلسوز واحد آموزش فرهنگسرا در سال اخیر تاثیر چشم‌گیری در این موفقیت داشته است. آن‌ها با برخورد مناسب با مخاطبان و همچنین ارتقای سطح کمی و کیفی دوره‌های آموزشی و به کارگیری مربیان مجرب و ماهر این موفقیت ارزشمند را برای منطقه به دست آوردند. امید است با توکل و اتکا به خداوند منان و تلاش همکاران این موج موفقیت همچنان در منطقه ۱۷ ساری و جاری باشد.

دیدگاه کاربران