عضویت در خبرنامه الکترونیک
دروازه‌بان تیم فوتبال صبا :

شرایط جوی ذوب‌آهن برای ادامه حضورم در این تیم مهیا نبود/ صبا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت

کد خبر: 74031
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۴۲ ب.ظ

دروازه‌بان تیم فوتبال صبا گفت: شرایط کنونی در ذوب‌آهن به گونه‌ای نبود که بخواهم به همکاری‌ام در این تیم ادامه بدهم.

به گزارش نداي مردم، محمدباقر صادقی در خصوص پیوستنش به تیم صبا اظهار داشت: به هر حال پس از مشکلاتی که برایم در ذوب‌آهن به وجود آمد حالا مسائلی در مورد بازی کردن و بازی نکردنم وجود داشت تصمیم گرفتم به پیشنهادهای دیگری فکر کنم.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل گذشته و نیم‌فصل پیشنهادهایی از سایر تیم‌ها داشتم اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد که در تیم‌های دیگر حاضر شوم اما با توجه به اینکه قراردادم امسال به پایان رسید تصمیم گرفتم که از ذوب آهن جدا شوم. قصد من هم این بود در تیمی حاضر شوم که نظم و انضباط آن مثل تیم‌های اصفهانی باشد. صبا در لیگ حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و امیدوارم که بتوانیم موفق ظاهر شویم.

دروازه‌بان صبا در مورد اینکه آیا از کادر فنی سپاهان ناراحت است، گفت: به هر حال ۹۹ درصد اینکه یک بازیکن به میدان برود بستگی به خودش دارد. در فوتبال حرفه‌ای اینگونه مسائل وجود ندارد و من هم ناراحت نیستم. به هر حال طبیعی است که همه به فکر خودشان هستند و چیزی به معنای رفاقت وجود ندارد. من هم انتظار نداشتم که کسی برای من کاری کند. در فوتبال حرفه‌ای همه باید بجنگند و کسی که موفق‌تر باشد می‌تواند به میدان برود.

صادقی در مورد رقابتش با حامد لک در صبا خاطرنشان کرد:‌حامد گلر خوبی است که سابقه حضور در تیم ملی را هم دارد. او در تیم‌های بزرگ هم بازی کرده است. به هر حال شرایط جوی ذوب‌آهن به گونه‌ای بود که مناسب بود من همکاری‌ام را ادامه بدهم. در صبا من برای مبارزه کردن هیچ مشکلی ندارم و بدون هیچ عذر و بهانه‌ای می‌خواهم خود را ثابت کنم.

وی در مورد شرایط صبا گفت: من هنوز سر تمرینات تیم حاضر نشدم. روز گذشته قرارداد خود را امضا کردم و امروز عصر در تمرینات حاضر خواهم شد. با توجه به بازیکنانی که صبا در این فصل گرفته فکر می‌کنم حرف‌های زیادی برای گفتن در این فصل خواهد داشت./فارس

دیدگاه کاربران