عضویت در خبرنامه الکترونیک
عبدالرضا رحمانی فضلی:

مدیریت شهری و شوراها باید کاملاً شفاف باشند

کد خبر: 74050
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴ ق.ظ

وزیر کشور با بیان اینکه مشارکت مردم باید در شهر دیده شود، گفت: مدیریت شهری و شوراها باید کاملاً شفاف باشند.

به گزارش خبرنگار ندای مردم، عبدالرضا رحمانی فضلی در نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران اظهار داشت: اسناد زیادی در حوزه محیط زیست در کشور داشته‌ایم که ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۱۷ هزار نفر به عنوان عضو شوراها در سراسر کشور فعالیت می‌کنند که یک تجربه مدیریتی در امور شهری و روستایی انباشته شده است که باید از این تجربه‌ها استفاده شود.

به گفته وزیر کشور، موضوع مشارکت مردم در حاکمیت و دولت قطعاً می‌تواند مثمر ثمر باشد و باید گام‌های بلندتری برداریم.

رحمانی فضلی افزود: قطعاً با مشارکت و تعامل با مردم جایگاه شهرداری‌ها بهتر خواهد شد و این موضوع مورد تأکید شوراها و شهرداران سراسر کشور است.

وی گفت: باید مسیرها، شیوه‌ها و دستورالعمل‌هایی داشته باشیم که تعامل با مردم را واقعی‌تر ببینیم و مدیریت شهرها و شوراها باید کاملاً شفاف باشد و اگر این اتفاق بیفتد، مردم اطمینان بیشتری می‌کنند و به نتایج بهتری خواهیم رسید.

رحمانی فضلی افزود: قطعاً با مشارکت و تعامل با مردم جایگاه شهرداری‌ها بهتر خواهد شد و این موضوع مورد تأکید شوراها و شهرداران سراسر کشور است.

وی گفت: باید مسیرها، شیوه‌ها و دستورالعمل‌هایی داشته باشیم که تعامل با مردم را عینی‌تر و واقعی‌تر ببینیم و مدیریت شهرها و شوراها باید کاملاً شفاف باشد و اگر این اتفاق بیفتد مردم اطمینان بیشتری می‌کنند و به نتایج بهتری خواهیم رسید.

دیدگاه کاربران