عضویت در خبرنامه الکترونیک

درگیری در تمرین پرسپولیس/ محسن برای مهدی

کد خبر: 74082
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۳۵ ب.ظ

محسن مسلمان روز گذشته با لیدرهاى پرسپولیس درگیرى لفظى پیدا کرد.

فرزاد طره – به گزارش سرویس ورزشی ندای مردم، این درگیرى لفظى ریشه در جدایى مهدى طارمى در تمرینات ابتداى فصل جاری دارد، تا جایى که هواداران و لیدرهاى دو آتیشه این باشگاه، به خاطر جدایی یکباره آقای گل فصل گذشته تیمشان و پیوستن به تیمی از باشگاه های ترکیه وی را به باد انتقاد گرفته تا آنجایی که حتی در صفحه اجتماعی وی را خائن قلمداد کردند و به باد ناسزایی گرفتند. ب

مساله اى که با بازگشت مهدی طارمی به ایران و عقد قرارداد با باشگاه سابق خود یعنی پرسپولیس به پایان نرسید تا آنجا که حتی حمایت های باشگاه هم مانع از دلخوری طرفداران سرخ پوش پایتخت نشد و همین امر باعث شد تا در تمرین روز گذشته محسن مسلمان به این برخوردها عکس العمل نشان دهد و با لیدرهای باشگاه درگیری لفظی پیدا کند.

طارمی - مسلمان

مسلمان همان زمان از هواداران و البته لیدرهاى باشگاه خواست تا زمانى که اینگونه علیه بازیکنى که براى آنها زحمت کشیده توهین مى شود، او را تشویق نکنند.

با بازگشت مهدى طارمى اما هواداران و البته لیدرهاى باشگاه به تشویق آقاى گل سابق پرداختند تا این مساله موجب تعجب مسلمان شود و او توجهى به تشویق روى سکوها توسط این لیدرها نداشته باشد.

دیروز نیز لیدرها که از رفتار او شاکى بودند ابتدا با خواندن بیانیه اى مبنى بر اینکه بازیکن نباید گذشته خود را فراموش کند و یاد داشته باشد از طریق این تیم به فوتبال بازگشته کنایه اى به او درباره روزهاى ابتدایى فصل گذشته زدند و در ادامه به تشویق او پرداختند.

اما تشویق او  بعد آن بیانیه باعث شد تا مهدی طارمی همچنان بى تفاوت به آن ها به کار تمرینى خود ادامه دهد و  نهایتا این بی تفاوتی ها به لیدرها به درگیرى لفظى ختم شد.

دیدگاه کاربران