عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس انجمن سپک تاکرا:

رییس کنفدراسیون آسیا از انگیزه داوران ایرانی رضایت دارد

کد خبر: 74163
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۴۳ ب.ظ

کلاس پیشرفته و بین‌المللی داوری سپک تاکرا نخستین بار در کشورمان درحال برگزاری است.

آسيابه گزارش نداي مردم، در این دوره از کلاس ” عبدالحلیم بن قادر” رییس کنفدراسیون سپک تاکرای آسیا و ” جولی لابوی ” یکی از مدرسان فیلیپینی و صاحب نام این رشته ، داوران کشورمان را با تازه ترین شیوه ها و قوانین داوری آشنا می کنند.
این کلاس با حضور ۳۰ داور مرد و زن ادامه دارد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر ادامه دارد. برگزاری این کلاس ها عصر فردا پایان می یابد.

در این خصوص سهراب آزاد رییس انجمن سپک تاکرا با تاکید بر اینکه آموزش برای انجمن سپک تاکرا از جایگاه بالایی برخوردار است ، گفت: در تلاشیم دانش داوران را بالا ببریم، به همین سبب کلاس پیشرفته داوری را در تهران برگزار کرده ایم.
نایب رییس فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیا گفت: این کلاس برای نخستین بار در کشورمان برگزار می شود و رییس کنفدراسیون سپک تاکرای آسیا از علاقه مندی داوران ایرانی و انگیزه بالای آنان ابراز رضایت کرده است.

آزاد با تاکید براینکه ارتباط خوبی میان انجمن سپک تاکرای کشورمان با فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیا حاکم است، افزود: این کلاس با حمایت کنفدراسیون آسیا در تهران برگزار می شود ، ضمن اینکه بنا داریم در خصوص راه اندازی دفتر آسیای میانه در تهران نشستی با بن قادر داشته باشیم. در این زمینه پیشتر همراه با محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی با رییس کنفدراسیون آسیا رایزنی شده و بن قادر به طور رسمی با تاسیس دفترآسیای میانه در تهران موافقت اعلام کرده بود.

دیدگاه کاربران