عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 :

جایگزینی وسایل بازی بوستان های منطقه ۷ با تجهیزات نو

کد خبر: 74240
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ گفت: به منظور استفاده بیشتر خانواده ها از فضای بوستان ها برای گذران اوقات فراغت ، وسایل جدید بازی کودکان در بوستان های سطح منطقه نصب می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ گفت: به منظور استفاده بیشتر خانواده ها از فضای بوستان ها برای گذران اوقات فراغت ، وسایل جدید بازی کودکان در بوستان های سطح منطقه نصب می شود.

به گزارش نداي مردم ، محمد علی شعبانی با اعلام این مطلب افزود: تجهیز ورسیدگی به پارکها وفضای سبز یکی از اولویت های مهم کاری شهرداری است که در این راستا وسایل بازی کودکان وست های ورزشی در بوستان های منطقه نصب خواهد شد.
وی همچنین توسعه فضای سبز شهر را حق طبیعی و ازحقوق شهروندی دانست و تصریح کرد: نصب وسایل ورزشی وبازی در پارکها تاثیر مستقیمی برسلامت شهروندان دارد چرا که بابهره گیری از این امکانات وانجام ورزش در طول روز سلامت خود را تضمین می کنند.
معاون شهردار منطقه ۷ نصب دستگاه ها وتجهیزات ورزشی در پارکها را بر اساس نیاز جامعه به انجام فعالیت های جسمانی وتوسعه فرهنگ سلامتی وتندرستی برشمرد وگفت: ورزش در پارکها نقش بسزایی در ایجاد روحیه شادابی وبه تبع آن آسایش وآرامش زندگی شهروندان خواهد داشت.
وی در ادامه از نصب تندیس شخصیت های برجسته خبر داد و یادآور شد: به منظور ترویج هویت ملی و فرهنگی تندیس شخصیت‌های تاریخی اثرگذار و بزرگان، طراحی و در میادین یا چشم اندازهای مهم منطقه نصب خواهد شد.
شعبانی عنوان کرد: یکی از مهمترین رسالتهای مدیریت شهری معرفی هرچه بیشتر مشاهیر به نسل جوان و نسلهای بعدی در قالب هنر شهری مرتبط است از همین رو اداره زیباسازی منطقه درصدد است تا از طریق تندیس، سردیس و نقش برجسته ها اقدام به معرفی مشاهیر کند.
وی تصریح کرد: تاکنون به منظور معرفی مشاهیر و شخصیت های برجسته مجسمه افرادی از قبیل حسین فهمیده، رضا عباسی، شهیدان آوینی، طالقانی، بهشتی، محمد حسابی و … در سطح منطقه نصب شده است./شهردارآنلاین

دیدگاه کاربران